reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomaganie- zajście w ciążę

evellin 00

Fanka BB :)
Członek załogi
Dołączył(a)
6 Styczeń 2019
Postów
874
Chciałbym tu zebrać wszystkie porady na temat naturalnych wspomagaczy.
Wiem że ananas a dokładniej bromelaine w nim zawarta pomaga.
Winko na endomertium
Piszcie co jeszcze wiecie
-zioła
-suplementy
Każda podpowiedź może się przydać
 
reklama
olej z wiesiołka na dobry śluz, kwas foliowy, sok marchewkowy i owocki
wit B6 + Magnez - to dla zdrowia ogólnego.
też jestem na etapie zbierania informacji i doszkalania się :)
 
Mi lekarz kazał pić wino na endometrium (w tym miesiącu inseminacja).
A ten sok marchwekowy to ma konkretne działanie czy ogólnie pić by było zdrowo ?
olej z wiesiołka na dobry śluz, kwas foliowy, sok marchewkowy i owocki
wit B6 + Magnez - to dla zdrowia ogólnego.
też jestem na etapie zbierania informacji i doszkalania się :)
 
Mi lekarz kazał pić wino na endometrium (w tym miesiącu inseminacja).
A ten sok marchwekowy to ma konkretne działanie czy ogólnie pić by było zdrowo ?
ma dużo witaminy A, odżywia łożysko i ogólnie bardzo zdrowo. Słyszałam, że mogą powstawać przebarwienia na skórze, dlatego max. 1 szklankę dziennie można.
Albo sok z buraka na żelazo, żeby anemii nie było
 
ma dużo witaminy A, odżywia łożysko i ogólnie bardzo zdrowo. Słyszałam, że mogą powstawać przebarwienia na skórze, dlatego max. 1 szklankę dziennie można.
Albo sok z buraka na żelazo, żeby anemii nie było
Aaa dzięki sok będę pić.
A co do żelaza to będę brać od 1dc bo mam słabe endomertium. Ostatnio jak brałam właśnie żelazo to miałam mega @. A normalnie mam bardzo słabe @.
 
Przegryzac czesto migdaly, orzechy i jesc wiecej bananow od okresu okoloowulacyjnego i w drugiej fazie cyklu - podnosi poziom progesteronu, a ten pomaga zajsc i utrzymac ciaze :)
 
reklama
Chciałbym tu zebrać wszystkie porady na temat naturalnych wspomagaczy.
Wiem że ananas a dokładniej bromelaine w nim zawarta pomaga.
Winko na endomertium
Piszcie co jeszcze wiecie
-zioła
-suplementy
Każda podpowiedź może się przydać
z ziołami w ciąży należy uważać, pod koniec ciąży, tuż tuż przed samym porodem mozna pić herbatkę z liści malin, nie wszystkie zioła są wskazane w ciąży, a nwet mogą zagrażać maluszkowi. Poczytaj o ziółkach.
 
Do góry