reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalnie....homeopatia i inne naturalne metody dla zdrowia

Gosiu, a pokrzywe parzysz taką zwykła z torebki?
Torebke pokrzywy zalewasz szklanką wrzątku, tak?
a świeżą żurawine to ja gdzieś kupie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Andzia kupiłam zwykłą w aptece parzyłam 10minut według przepisu tam ;) i rozcieńczałam jeszcze na pół i czasem dodawałam innej dla lepszego smaku , żurawinę u nas idzie kupić w warzywniaku ale suszoną lub na targu świeżą (tu było pełno co stoisko )podpytaj gdzieś po sklepach

Wiw może imbir świeży do herbatki?ale nie pamiętam od kiedy można dawać lepiej gdzieś poszukać i doczytać lub tantum verde aerozol ale też nie pamiętam od kiedy on pisze tylko 1 raz dziennie na 4kg masy ciała psikać na dziąsło a to ząbki idą czy co ?bo są te Kajowe granulki jeszcze przy ząbkach ;)
 
[B pisze:
Gosia_[/B]k23;6106811]Andzia kupiłam zwykłą w aptece parzyłam 10minut według przepisu tam ;) i rozcieńczałam jeszcze na pół i czasem dodawałam innej dla lepszego smaku , żurawinę u nas idzie kupić w warzywniaku ale suszoną lub na targu świeżą (tu było pełno co stoisko )podpytaj gdzieś po sklepach

Wiw może imbir świeży do herbatki?ale nie pamiętam od kiedy można dawać lepiej gdzieś poszukać i doczytać lub tantum verde aerozol ale też nie pamiętam od kiedy on pisze tylko 1 raz dziennie na 4kg masy ciała psikać na dziąsło a to ząbki idą czy co ?bo są te Kajowe granulki jeszcze przy ząbkach ;)

tak, to zęby, idzie mu już 4 i chyba jakaś infrkcja się wdarła jak dziąsełko pękło, dzięki za rady, z jej małym jest juz lepiej ale ta lekarka to była jakas mało kumata bo okazało się nastepnego dnia ,że mały dostał wysypki i poza zapaleniem dziąseł miał jeszcze 3-dniówkę:( dziś jest już lepiej, mały nie ma temperatury i apetyt powoli wraca;)
 
U Bartosza nadal chrypka :( Może macie jakiś sposób na tą dolegliwość?
Poza tym w buzi, na wewnętrznej stronie policzków ma coś białego. To wygląda jak zważone mleko? Co to takiego?
Może to go szczypie, bo nawet swojego ulubionego deserku nie chciał jeść?
 
Sylwia, chyba masz rację. Ani Julka ani Bartosz nigdy nie mieli pleśniawek więc na to nie wpadłam. Napisałam M. żeby kupił Nystatynę w płynie i Aphtin. Mam nadz., że to leki bez recepty.
 
reklama
Do góry