reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalnie....homeopatia i inne naturalne metody dla zdrowia

reklama
Kaja , Tysiołek ja mam Camille ale u nas nie działa :(((( to już lepsza ta maść z ząbkami bo ona mu smakuje i choc na chwile zajmuje go mlaskanie i oblizywanie:))) viburcol zawsze działa ale dla mnie to ostateczność...
 
wiw to dawaj częściej i może więcej Chamilliki co? ile dajesz ?
poza tym to nie jest przeciwbólowe ile wyciszajaco-poprawiające nastrój :-)
 
Ja tej camilli nie znam, tylko znalazlam w gazecie info i wkleiłam. U nas działa chamonille 30 ch - zawsze poprawia się nastrój zatem musi ból lekko znikać. rox - szczerze mówiąc nie wiem jak to działa ale działa :)
wiw - może trzeba więcej lub zmienić lek, nie każdy na każdego działa :)
 
reklama
kaja, rox u nas chamonille działa , szału nie ma rozpuszczam 2 granulki bo tak mi baba w aptece powiedziała ale zawsze jakaś ulga a camille nic, zero reakcji!
 
Do góry