reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalnie....homeopatia i inne naturalne metody dla zdrowia

wiw - dawaj bezposrednio z nakrętki do buzi, Kostek da rade, brdzie zachwycony. I mozesz wiecej, jednorazowo jedna ale kilka razy dziennie.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie

Czy nie bałybyście się zamawiać leków w internecie?
W mojej miejscowości nie ma np. granulek na ząbkowanie i chętnie bym się w nie zaopatrzyła.
Jesli macie jakies sprawdzone adresy internetowe aptek w internecie to bede wdzięczna
 
Malwina - zamawianie leków homeopatycznych przez internet jest wg mnie całkowicie bezpieczne tyle, że droższe bo przesyłka. Poprosw aptece - powinni sprowadzić w ciągu 24 godzin - chyba im zalezy na klientach?! Każda apteka ma możliwość zamówienia. Jesli odmówią - idź do innej.
 
tyle to i ja wiem;-)

niestety nie ma opisu działania dokładnego tego leku, chodzi o 30 CH bo każdy jest na coś innego, tam są ale inne - a poza tym same apteki i oferty cenowe na google,
także nic nie pomogłaś ale dzięki za dobre chęci:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry