reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalnie....homeopatia i inne naturalne metody dla zdrowia

Kaja, biorę ricinus, ale do tej pory po 2 granulki przed karmieniem i niestety nie zauważyłam zbytniej poprawy, czy to może być dlatego, że źle dawkowałam?
 
reklama
Kaja, biorę ricinus, ale do tej pory po 2 granulki przed karmieniem i niestety nie zauważyłam zbytniej poprawy, czy to może być dlatego, że źle dawkowałam?
Właśnie na tym polega homeopatia, że 9 z nas taka dawka pomogła a tobie jednej nie. Być moze potrzebujesz innej. Ja brałam ricinus 9CH po 1 granulce przed karmieniem i wystarczyło. Jaką masz potencje? Moze kup tę 5CH i bierz 5 gr 3 razy dziennie. Niższa potencja może dla ciebie lepsza? Trzeba próbować.
 
Właśnie na tym polega homeopatia, że 9 z nas taka dawka pomogła a tobie jednej nie. Być moze potrzebujesz innej. Ja brałam ricinus 9CH po 1 granulce przed karmieniem i wystarczyło. Jaką masz potencje? Moze kup tę 5CH i bierz 5 gr 3 razy dziennie. Niższa potencja może dla ciebie lepsza? Trzeba próbować.

Właśnie mam 5CH i wzięłam 5 granulek :-)
 
ja brałam ricinus 5 ch jakies 2 tyg. temu 3 razy dziennie po 5 granulek i tylko w pierwszy dzien było troche wiecej mleka, . Potem zrobiłam przerwe. A od sobotybiore po 2 granulki przed karmierniem i nic :(((
ale moze to dlatego,ze dotykałam ich rekami? :(((
dzis odbieram zamówione trzecieo pakowanie i zobaczymy. Do trzech razy sztuka :)))) nie bede dotykac paluszkami, tylko od razu do buzi 3 razy po 5. :) trzymajcie kciuki, zeby zadziałało :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny miło im, że od jakiegoś czasu wiele z was kieruje do mnie na priwa pytania o lek w przyapdku przeziebien, osłabienia, problemów różnych, szczepien nawet. Normalnie w szoku jestem i czuję dużą odpowiedzialność tak odpowiadać wam. Chciałabym pomóc każdej ale poważnie nie mam takiej wiedzy. Często leki homeopatyczne są podobne dla wielu typowych objawów ale ważne o czym pisałam na początku wątku aby bardzo dobrze dobrac i potencje i sam specyfik.

Jestem zwolenniczką homeopatii klasycznej - w Polsce takie leki to głównie firma BOIRON Boiron najbardziej znany z OSCILLOCOCINUM czy syropu STODAL ale firma ta produkuje każdy lek homeopatyczny.
Dzis jednak pod wpływem jednego pytania poszukałam dość ciekawej firmy LEHNING i np ciekawy preparat przeciwko anemii.
Ale jest dużo więcej i mysle, że z braku laku.... mają pozytywne opinie, może warto.
Podaje link
LEHNING
LEHNING Ferrum Compl. Nr 29 x 80 tabl. | Homeopatia | LEHNING | i-Apteka.pl

Dodam, że zawsze postaram się znaleźć odpowiedź i coś wyszukać ale naprawdę was zachęcam do poszukania w swojej okolicy homeopaty klasycznego.
 
ja brałam ricinus communis już w szpitalu - dostałam fiolke o połoznej i bardzo mi pomógł - i ostatnio jak miałam kryzys laktacyjny to tez brałam 3 razy po 5 granulek i cycolki pełniusie mleka ! takze mi pomaga !
po drugie myśle że wazne też jest nastawienie.....
 
reklama
Kaja help! Dostałam strasznej wysypki na całym ciele, dostałam pocztą sulfur od mamy, z opisu wysypki pasuje ale nie mam pojęcia który brać 30 czy 200ch? nie mam pojęcia o co chodzi z tymi liczbami:confused: A swędzi jak cholera:no:
 
Do góry