reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalnie...

Kerna ostatnio gdzis przeczytałam ze napisałąs ze musiaąłbys sobie zrobic jakies kosmetyki a nieche ci sie :-p Mogłabys tutaj napisac pare przepisow ??
 
reklama
4% emulgatora roślinnego
3% wosku pszczelego
23% oleju , masła

2% pantenolu
3% gliceryny roślinnej
5% ekstraktu roślinnego
1% wit.E
1% konserwant ekologiczny
58 % wody
To na balsam:rofl2:
 
a jeszcze powiedz mi gdzie to wszystkoo moge dostac ?? w aptece czy bardziej w kosmetycznym sklepie ? jestem ciemna w tych sprawach wiec pewnie bede miała duzo pytan ;-)
 
ja z jedynego naturalnego środka jakiego korzystam to orzechy piorące są znakomite do prania i sprzątania no i od tego tanie i wydajne :-)
 
Kerna - szczena mi opadła :szok::szok::szok: Skąd Ty kobito bierzesz na to wszystko czas i ochotę? PODZIWIAM!!
 
reklama
Do góry