reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nauczanie Indywidualne

Dołączył(a)
20 Czerwiec 2010
Postów
12
Miasto
Legnica
Hej, chodzę do szkoły (teraz zdałam do 4 klasy technikum), chcę w tym roku starać się o nauczanie indywidualne zw na ciąże i krótkim okresie po ciąży... ponieważ w okresie szkolnym będę w 8,9 miesiącu ciaży wole uniknąć wypadków typu potknięcie, zepchnięcie ze schodów, stresu itp. a często się to zdarza bo mam zaczepnych kolegów (w tym roku będę jedyną dziewczyną w szkole). z racji zawodu informatyka zbyt długo też będę miała nauczania przy komputerze (ponad 18 h tygodniowo)... jakie dokumenty i gdzie powinnam zanieść aby otrzymać nauczanie indywidualne na okres kilku miesięcy ?
 
reklama
Podanie skłąd się do dyrektora szkoły. Nauczanie przysługuje " gdy stan zdrowia uniemożliwia lub znacznie utrudnia uczęszczanie do szkoły". W mojej ocenie zatem sam fakt bycia w ciąży (niezagrozonej, bez komplikacji) nie jest wystarczającą przesłanką do podjecia decyzji o nauczaniu indywidualnym.



 
Do góry