reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nauka czytania metodą Glenna Domana?

anineczka

królowa mrówek :P
Dołączył(a)
8 Listopad 2005
Postów
15 785
Miasto
Lubin/Irlandia/UK
reklama
majandra dziękuje.:-)
Właśnie zrobiłam błąd bo najpierw założyłam wątek a później znalazłam ten wątek.
Metoda wydaje mi się godna uwagi i też zabiore się za nią .Cóż troche późno ale może nie jest tak źle :tak::-D
Dziś kupie jakieś sensowne kartki i będziemy tworzyć.


Jeśli pozwolisz podczytam Wasz wątek :sorry2:
 
witam wszystkich,
zastanawiam sie tylko ktore dziecko to scierpi bo moj Remigiuszek wytrwal jedynie minute... nie ma mowy zeby siedzial i patrzyl jak mu pokazuje slowa na tekturce:-(.
 
ja tez stosuje, od 1 m-ca zycia. przez okolo 3, 4 miesiace, potem bya przerwa. W koncu kupilismy zestaw i teraz Mala ma malo cierpliwosci...Ale malutkimi kroczkami, powolutku sobie czytamy. BEzstresowo:)
 
jaka jest różnica między nauką czytania sylabami a metodą Domana, ktoś próbował tozestawić?my jesteśmy przy Domanie,ale chyba niektóre dzieci mają predyspozycje do literowania iuczenia się najpierw liter, potem sylab...


Flaviolandia
 
reklama
chyba cenne jest tez pokazywanie palcem czytanych wyrazow w ksiazeczkach (bazuje sie na tym tworca My Baby Can Read), problem, ze polskie ksiazeczki maja bardzo czesto male wyrazy, ale trzeba probowac
 
Do góry