reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

  Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

  UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

  Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

  Koronawirus. To musisz wiedzieć.

  Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Nauka gry na skrzypcach - warszawa - dla dzieci i nie tylko

Dołączył(a)
8 Lipiec 2010
Postów
1
Rozwiązania
0
Witam,

Wszystkim, którzy chcą posłać dziecko na naukę gry na skrzypcach, lub po prostu szukają osoby, która by ćwiczyła z dzieckiem grę na tym instrumencie polecam pewną studentkę z Warszawy, która zresztą uczy obecnie moje dziecko.
Dziewczyna bardzo ambitna, z dużym doświadczeniem pedagogicznym - gwarantuję, że takie lekcje są świetnym "środkiem rozwojowym" dla dziecka.

Ogłoszenie znalazłem na stronie:
Nauka gry na skrzypcach - Warszawa

Pozdrawiam!
 
reklama
Dołączył(a)
6 Styczeń 2011
Postów
1
Rozwiązania
0
Nauka gry na skrzypcach jest świetna dla dzieci! Mogą zacząć już w wieku 3 lat. To rozwija nie tylko muzycznie ale uwrażliwia na sztukę. Dzieci wszystkich moich znajomych uczęszczają na prywatne lekcje gry na instrumentach. Ja niedawno znalazłam tą agencję muzyczną: www.ninaminko-agency.com
 
Dołączył(a)
12 Styczeń 2011
Postów
1
Rozwiązania
0
Nauka gry na skrzypcach jest super dla dzieci w kazdym wieku. Moi znajomi wyslali dziecko na lekcje niedawno i sa zachwyceni. Znalezli pania prof w internecie : http://www.ninaminko-agency.com

Polecam tez Moja Muze jako zrodlo informacji na ten temat.
 
Do góry