reklama

nauka intensywna języka w wakacje

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez eowyna, 21 Maj 2012.

 1. eowyna

  eowyna Zaciekawiona BB

  Trafiają mi się 3 tygodnie w lipcu bez moich aniołków - dziadkowie postanowili spędzić z nimi trochę czasu :) Pomyślałam sobie, skoro i tak będę pracować, że może wykorzystam ten czas na kurs jezykowy,.. Gdyby nie kiepski angielski, dawno miałabym już szansę na jakiś awansik, a tak to sednio mogę na to liczyć. Tylko nie wiem czy taka nauka ma jakiś sens. No i czy to aby nie za późno, prawie trzydziestka już, i nauka... Nie wiem, boję sie że nie dam rady. Może miałyście jakieś doświadczenia z takimi kursami i możecie sie wypowiedzieć?
   
 2. zabenka

  zabenka Zaciekawiona BB

  Właśnie ze względu na wiek warto zainwestować w taki intensywny :) jak się dawno nie uczyłaś, to trzeba trochę potrenować mózg :) Karży rozwój jest tego wart, szczególnie jak masz okazję :)
   
 3. reklama
 4. Muffinka

  Muffinka Aktywna w BB

  Dokladnie :) Super ze masz motywacje do takich pomyslow, zazdroszcze :) Nie przejmuj sie wiekiem, tylko probuj. Jutro zapytam mojej szefowej, bo robila taki kurs z dobrym efektem, gdzie warto :)
   
 5. eowyna

  eowyna Zaciekawiona BB

  Dziekuję za takie wsparcie :) Chętnie poradzę się w kwestii konkretów, więc pisz, będę wdzięczna :) W szkole orłem z języków nie byłam, ale fakt, że i to nauczanie było... ech, takie jakie było :)
   
 6. Muffinka

  Muffinka Aktywna w BB

  Pytałam, przepraszam, że dopiero teraz piszę, taka masa roboty :) Ona robiła w speak up, zobacz sobie, podobno bardzo fajnie takie kursy tam robią. To sieciowa szkoła, więc chyba znajdziesz koło siebie :)
   
 7. zabenka

  zabenka Zaciekawiona BB

  Hm, hm, tak ostrożnie z tą szkołą radziłabym.. Dokładnie przeczytaj umowę i patrz o podpisujesz..
   
 8. Muffinka

  Muffinka Aktywna w BB

  Zawsze chyba należy to robić, znaczy czytać umowę, nie? :] Widziałam jakieś takie pogłoski w internecie o nich, że coś naciągają w umowach, ale rozmawiałam z szefową i nie polecałaby "kota w worku". Zreszta szkoła ma 10 lat w polsce i jest duża firmą... nie mogą sobie pzowlić na jakieś tanie przekręty, więc spokojnie.. A że moga mieć jakieś kary za rezygancję czy coś takiego - to jest normalne niestety, też musza się zabezpieczać. :happy2:
   
 9. eowyna

  eowyna Zaciekawiona BB

  Sprawdziłam parę szkół i w tym wspomnianą SU, faktycznie brzmi zachęcająco :) Nawet zaczynam na to patrzeć z mniejszym strachem, może poznam tam fajnych ludzi, byłoby super.. W każdym razie póki co zmotywowałam się.
   
 10. reklama
 11. zabenka

  zabenka Zaciekawiona BB

  To dobrze, że jesteś zmotywowana, to najważniejsze w tym momencie. Napisz potem opinie jak w tej szkole, którą wybierzesz, SU czy jakokolwiek inna.
   
 12. eowyna

  eowyna Zaciekawiona BB

  Zdecydowałam się na Speak up, nie żałuję. Naprawdę ciekawy program dla dorosłych, sporo człowiek zapamiętuje i ma ułtwione powtórki w domu, bo pracuje sie z takimi programami multimedialnymi. Lektorzy bardzo wyrozumiali, no i cierpliwi, to już nie ten wiek, że wszystko łatwo wchodzi do głowy.
   

Poleć forum