reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nauka nocnikowania

hehe, no zdolna babka jestem ;-) Zresztą potrzeba matką wynalazku, teraz odkąd mieszkamy w domu już nie mamy tak ciepło, jak w mieszkaniu i trzeba było coś wymyślić, żeby młodemu kończyny nie odmarzły ;-)
 
reklama
Leika, rewelacja :-D:tak: Tylek moze byc goly, a w nogi cieplo :-D;-):-) Super!

Mada, Sara na poczatku tez czasami siadala na nocnik bez sciagniecia majtek, kilka wpadek i sie nauczyla, takze spokojna glowa i troche cierpliwosci i bedzie ok :tak::-)A na razie wyprobuj getry Leiki, a Ami zostaw z gola pupa :-D
 
Nati lata po domu w tych getrach (mam 3 pary, żeby było na zmianę) i majtach, on w majty nie sika. Za to wystarczy mu spodnie włożyć i już mu się wydaje, że ma pieluchę :dry:
Naprawdę są fajne i cieplutkie :)
 
Cześć dziewczyny:-) Mam takie małe pytanko odnośnie nocnikowania....Czy któreś z Waszych dzieciaczków nie miało blokady z robieniem kupki do nocnika i ubkacji???:-(((( Mój synek ślicznie za każdym razem woła siku i z tym nie mamy problemu...niestety kupkę potrafi wstrzymywać nawet i przez 4 dni:-(((( Staram się jak mogę tłumaczyć Mu, że nie ma się czego bać, ale On gdy tylko poczuje, że chce kupkę to wpada w panikę z nocnika ucieka, krzyczy, że nie chce i bardzo często ją wstrzyma:-((( Jeśli Mu się to nie uda to woli zrobić w majtki lub na podłogę niż do nocnika...Może to wynika z tego że zawsze robił kupkę w pozycji stojącej...sama już nie wiem i ręce mi opadają...:-(((Kupki nie ma twarde więc to nie problem tego typu...Jeśli któraś z Was zna jakiś na to sposób to proszę o pomoc...Rozmawiałam już na ten temat z pediatrą, ale nie umiał mi nic doradzić...:-((( Nocniki też wypróbowałam wymieniać i to nie pomaga...Zabawić się przy robieniu kupki niczym nie da, bo chyba musiałabym Go wtedy przywiązać do nocnika...Może po prostu potrzebuje na to więcej czasu....sama już nie wiem, bo z siusianiem z początku było podobnie, ale w kilka dni się przełamał...Pawełek jest w wieku Waszych maluszków więc wydaje mi się, że na pewno nie jest dla niego na to za wcześnie... Pozdrawiam serdecznie:-)
 
Martina, witaj i przy okazji zapraszamy na pozostale watki :tak:
Niestety ja Ci nic nie doradze, bo z Sara nie mialam tego typu problemow :sorry:
Ale moze ktoras z dziewczyn cos podpowie :tak: Najwazniejsza jest cierpliwosc :tak:
 
martina synek kumpelki właśnie tak miał:tak: nie stresuj go tylko pozwól zrobić do pieluszki, sam dojrzeje do tego, żeby kupsko też zrobić do kibelka czy nocnika, powodzenia:tak:
 
reklama
Do góry