reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nauka nocnikowania

Bedytko tylko pogratulowac :-) sprytna sztuka z Ali ......u nas to chyba troche potrwa po nocy dalej pilucha mokrutka niestety
 
reklama
Gratulacje dla Aluty!
U nas na dwor obowiazkowo pielucha jako izolacja, bo inaczej Pszczola wrzeszy, ze jej zimno w poslady, ale juz w nia nie sika; na noc tez, bo jak sie w nocy przebudzi na picie (troche z ogrzewaniem u nas ostatnio przesadzaja i mimo zakreconych kaloryferow, 23-24 st. w mieszkaniu mamy:baffled:), to nad ranem zdarzajej sie popuscic:zawstydzona/y: A tak to nawet do sklepu czy w gosci w majciochach tylko popyla:tak:(ostatnio jej nabylam kilkanascie nowych par (ze starych "wyrosla";-)) z Hello Kitty i najchetniej by zmieniala co 5 minut:tak:)
 
Bedyta- gratulacje dla Aluty:-)

ja też juz zapominam co to pielucha:-)na noc też juz z jakieś 3 tygodnie bez pieluchy, podkład pod prześcieradłem jest na wszelki wypadek

mam tylko zgryzote:-p
przed spacerem robi młoda siku i na spacerze (ok.2godz) bez problemu wytrzymuje ale co zrobić jak jej sie zachce:baffled:zimno jest wiec raczej tyłka na mróz jej nie wystawie,wiec wychodzimy na sanki do parku na górke bo jest bliziutko co by w razie wpadki daleko nie biec z zamarzajacymi na tyłku siuśkami;-)
to samo z podróżowaniem nie wszedzie można sie zatrzymac zeby zrobiła siku i co wtedy:sorry2:
market gdzie robimy zakupy tez bliziutko a i tam nie wiem czy by skorzystała z wc jakby jej sie zachciało
dodam ze ma super wytrzymały pecherz wytrzyma cała noc( a na noc nadal pije dużo) i po przebudzeniu mija ok godzina zanim skorzysta z nocnika- ja tyle nie wytrzymuje:blink:
 
Alka sobie w dzień nie da założyć pieluchy, chociaż na noc musiałam jej wytłumaczyć, że i tak do niej nie sika to śpimy w majtkach:tak:
tylko, że jutro na narty się wybieramy i nie bardzo wiem jak ją przekonam w drugą stronę.... a na wszelki wypadek chcę jej założyć, bo nie wiadomo jak z kibelkiem będzie, sanki ze śpiworkiem też oczywiście zabieramy, to tym bardziej jej chcę dupsko ocieplić:-p
 
Bedytka, Mada, normalnie az zazdroszcze takich zdolnych coreczek :tak: Ale szybko sie "odpieluchowaly" :-) A Ami to juz w ogole w ekspresowym tempie :tak::-)

Sara na spacery, na wyjazdy i na noc musi miec pieluche, bo jednak i po powrotach do domu, i po nocy, pielucha jest mokra :sorry2:
Mam nadzieje, ze do lata jakos sie nauczy...
 
Bedytka, Mada, normalnie az zazdroszcze takich zdolnych coreczek :tak: Ale szybko sie "odpieluchowaly" :-) A Ami to juz w ogole w ekspresowym tempie :tak::-)

wiesz Sandra ja też jestem zaskoczona tym tempem u Ami:-pale też chodze dumna jak paw, zwłaszcza przy teściowej która stwierdziła ze jak mała tak późno zaczeła nocnikowanie to ok 4 roku życia dopiero przestanie nosic wogóle pieluchy:dry: a tu taka długa i ostra szpila wbita w teściówke bo to podczas jej obecności mała pożegnała się z pieluchami:-D
 
Mam nadzieje, ze do lata jakos sie nauczy...
na pewno:-)
mada to tym bardziej się cieszysz widzę:-p
u nas dalej bez zmian, tylko pierwsze nocki się budziła na sikanie, chyba jej chłodno było w pupkę bez pieluchy;-)
na nartach bez pieluchy byliśmy, warunki były super, ciepły czyściutki kibelek to jej pieluchą nie stresowałam:happy2:
 
reklama
Młoda bez pieluchy nie chce chodzić wcale nawet w domu :-(
Po nocy pielucha jest sucha(choć czasem jak za dużo wypije to trochę popuści)
i jak tylko wstanie to ją sadzam na nocnik to wtedy się załatwi.
 
Do góry