reklama

Nauka nocnikowania

sandra1982

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
A moje dziecko sobie siknelo dzisiaj lekko nad ranem ;-) (dlatego, ze wrocila wczoraj padnieta przed 21:00 od pradziadkow i na szybko przed snem wypila szklanke mleka i zapila druga szklanka herbatki, bo sie jej pic chcialo), ale widocznie wybudzilo ja to, bo tylko taka mala plamka na przescieradle byla, wiec siku do nocnika, szybka zmiana spodni z pizamy i poszla spac dalej :-)

reklama

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
A moje dziecko sobie siknelo dzisiaj lekko nad ranem ;-) (dlatego, ze wrocila wczoraj padnieta przed 21:00 od pradziadkow i na szybko przed snem wypila szklanke mleka i zapila druga szklanka herbatki, bo sie jej pic chcialo), ale widocznie wybudzilo ja to, bo tylko taka mala plamka na przescieradle byla, wiec siku do nocnika, szybka zmiana spodni z pizamy i poszla spac dalej :-)
się nie liczy!!:-D:-D:-D

sandra1982

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Wlasnie na wszelki wypadek wysadzilam Sare w snie na nocnik i nasikala ponad polowe!! :-p Nie chcialoby mi sie w srodku nocy poscieli przebierac, wiec wolalam zadbac o swoja wygode zawczasu :-p ;-)

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
czasem, rano jak wejdę do pokoju to w nocniku już jest pełno;-) a Aluta dalej śpi:-p

Leyna

Mama Pitera i Micha :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Piotrek rzadko kiedy budzi się w nocy na siku, ale jeżeli już to załatwia sprawę po cichu. idzie sam do łazienki, bierze stołek, zapala sobie światło, robi co ma zrobić, myje rączki i idzie spać. to, że był w nocy w łazience wiem tylko dlatego, że nie gasi światła. nocnika nigdy nie używał.

ewa_ll

Mama Julci i Oleńki-:)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
leyna- brawa dla piotrka!

u nas jula sporadycznie budzi się w nocy na siku. zawsze przed snem zalicza toaletę i do rana starcza.
no ale jula w drugiej połowie dnia nie zawiele pije

reklama

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
a Alutka dzisiaj w przedszkolu nie zdążyła z leżaczka dolecieć:tak: ale tylko popuściła na szczęście

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry