reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nauka nocnikowania

reklama
ja mam teraz w pracy dwie młode mamusie, jedna lipcowa, druga sierpniowa, jak zaczną opowiadać coś razem..... to cieszę się, że to już za mną, chwilowo na prawdę mam wstręt:-D:-D:-D

Szczerze mowiac jak pomysle o wstawaniu w nocy, o przewijaniu, karmieniu nocnym i noszeniu na rekach itd. to tez mi sie odechciewa :-D :p
 
Szczerze mowiac jak pomysle o wstawaniu w nocy, o przewijaniu, karmieniu nocnym i noszeniu na rekach itd. to tez mi sie odechciewa :-D :p
no właśnie o to mi chodzi, ja im chętnie udzielam odpowiedzi na wszystkie pytania, obydwie mają po pierwszym bobasie, ale to wszystko na co mnie stać, nawet się z nimi cieszyć nie potrafię, pierwsze ząbki itp. ....
 
no właśnie o to mi chodzi, ja im chętnie udzielam odpowiedzi na wszystkie pytania, obydwie mają po pierwszym bobasie, ale to wszystko na co mnie stać, nawet się z nimi cieszyć nie potrafię, pierwsze ząbki itp. ....

Z jednej strony fajnie takie malenstwo miec znowu, ale z drugiej... ;-) Narazie ciesze sie powtornie beztroska ;-) (powiedzmy :p)
 
jak dobrze was rozumiem dziewczyny:sorry2:

moja ola najgorszy okres ma już za sobą, choć do "ochowania" jeszcze jej trochę brakuje. kiedyś chciałąm miec dużą rodzinę, P z reszta też, ale teraz... sam przyznaje (mąż), że jeśli już zdecydowalibyśmy się na 3 dziecko, to od początku z nianią. innej opcji nie ma.
 
jak dobrze was rozumiem dziewczyny:sorry2:

moja ola najgorszy okres ma już za sobą, choć do "ochowania" jeszcze jej trochę brakuje. kiedyś chciałąm miec dużą rodzinę, P z reszta też, ale teraz... sam przyznaje (mąż), że jeśli już zdecydowalibyśmy się na 3 dziecko, to od początku z nianią. innej opcji nie ma.
ewa u mnie w ogóle nie ma opcji "trzecie":-p
 
a wiecie co? Piotrek sam się odpieluchował ;) co prawda długo to trwało, ale za to bezboleśnie. od jakichś 2 miesięcy sypia bez. po prostu kilka dni poid rząd sam zdejmował sobie zasikaną pieluchę w połowie nocy aż zaczął sypiaś bez. a łożeczko zasiusiał tylko 2 razy. na siłę go nie zmuszaliśmy, bo miał ciężki okres" urodził się Michał, poszedł do przedszkola... widać potrzebował czasu :)
 
moja ola najgorszy okres ma już za sobą, choć do "ochowania" jeszcze jej trochę brakuje. kiedyś chciałąm miec dużą rodzinę, P z reszta też, ale teraz... sam przyznaje (mąż), że jeśli już zdecydowalibyśmy się na 3 dziecko, to od początku z nianią. innej opcji nie ma.
Ja tez zawsze mowilam, ze chce miec 3 dzieciakow, ale jakby kolejna dwojka miala byc jak Sara i mialabym byc w takiej sytuacji jak teraz to chyba na jednym poprzestane ;-P :-D ;-)

a wiecie co? Piotrek sam się odpieluchował ;) :)
GRATULACJE! :-) Super!
 
reklama
Do góry