reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nauka picia z kubeczka

Moja Emilka pije od paru dni z niekapka 6+ z aventu, złapała od razu tylko jeszcze musze go podtrzymywać bo sama trzyma krzywo i nie trafia do buzi
 
reklama
z naszym kubkiem niekapkiem jest ten problem,zeby z niego polecialo trzeba bardzo mocno odchylic glowke,szczerze nawet ja kiedy probowalam sie z niego napic to bylo nie wygodnie,wiec moze powinnam kupic z innej firmy,ten ktory mamy jest z firmy tommee tippee,jaki wy kubki niekapki uwzywacie? no wlasnie,moja corcia tez malo pija,ale od jakiegos czasu odmienilo jej sie i wypija dosc duzo i zawsze na spacery zabieram jej ok 100 ml napoju i ona zawsze to wypije


łoooo jezu :szok: Ty szczęściearo :-D o takiej ilości napoju w ciągu dnia to ja nawet nie śmiem marzyć :baffled:
 
moze z aventy bedzie lepszy,sprobujemy;) noo Nadia ma taki apetyt na picie od jakiegos miesiaca,wczesniej wypijala nawet nie polowe co teraz.
 
Do góry