reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nauka plywania dla maluszkow:)

My chodziliśmy do "Foki" u nich zajęcia odbywają się na biskupinie a z Małym będziesz mogła już za miesiąc zacząć chodzić :) generalnie ciężko znaleźć jakąś fajną szkołę o każdej słyszy się dobre i złe opinie...u nas np. często było to samo na zajęciach ;/ Nas interesowało tez głownie żeby mały nauczył się nurkować,ale akurat tego nie uczyli :(
We Wrocku chyba w ogóle są tylko tylko 3 baseny na których odbywają się zajęcia z maluszkami (bo podgrzewana woda i, że tlenowana...)...w Szkocji takie lekcje są na zwykłych basenach :)
 
reklama
ja też chciałabym małą niedługo zacząć zabierać na basen, zastanawiałam się czy na początek niezabrać jej do aquaparku i zobaczyć jak zareaguje, a potem na jakieś zajęcia się zapisać, tylko wlaśie gdzie ? :(
 
Witam mamy z Wrocławia
Mój maluszek dziś skończył 3 miesiące, więc jakoś od stycznia chciałabym zacząć z nim chodzić na basen.
Czy któraś z mam, która chodziła NIE DAWNO we Wrocławiu może polecić na jaki się wybrać, bo była z niego zadowolona?
Interesuje mnie szczególnie czy którykolwiek z basenów:
ma ozonowaną wodę ( basen przy Hotelu Gem na pewno ma chlorowaną, gdyż chodziłam tam cały semestr)
i czy faktycznie podgrzewają wodę do tych 32-34 stopni na zajęcia z dziećmi( przy Gemie zawsze woda była lodowata )
nauka nurkowania.
No i oczywiście czy są mamy, które również mają już w planach zacząć uczęszczać na basen z maluszkiem.:-):-)
Pozdrawiam
 
http://www.wrobel-wroblewski.pl/ --> ONI organizują zajęcia dla maluchów i to u nich trzeba sie zapisywać, a

zajęcia odbywają sie na basenie redeco. oni mają właśnie chyba przystosowane wsio dla maluchów, jeszcze zajęci asą na basenie Uniwersytetu Przyrodniczego i chyba na Teatralnej ( dla ciężarnych na 100%) ale musisz podzwonić, chyba, że dziewczyny znają szczegóły


Uwaga!!!

Od stycznia 2012 oferta nauk pływania zostanie rozszerzona. Zajęcia będą prowadzone na dwóch obiektach: obecne Centrum Basenowo-Sportowe Redeco ul. Rogowska 52a oraz nowe Centrum Squasha Redeco ul. Strzegomska 210-212. Na obu obiektach obowiązuje ten sam regulamin zajęć. W CBS Redeco prowadzone są zajęcia na małym i dużym basenie. W CS Redeco będą prowadzone zajęcia tylko na małym basenie.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje bardzo za odpowiedź. Redeco to dobry basen, szkoda tylko, że mam do niego tak daleko. Musze się więcej dowiedzieć o UP jak tam organizują zajęcia. Dziękuje:-)
A może słyszał ktoś opinie o zajęciach na karłowicach?
 
Uczęszczamy na zajęcia od 4msc do "Foki" - śmiało mogę polecić, jest tam też nauka nurkowania jakoś od 3 zajęć oczywiście dla chętnych "odważnych";-)
 
My chodziliśmy w zeszłym roku do szkółki " Na fali" i bardzo polecamy. Wykfalifikowana instruktorka, dobre warunki ( basen na Chełmońskiego) są przewijaki, pół godziny leci bardzo szybko. W tym roku też się zapiszemy, czekam tylko aż się zrobi trochę cieplej:)
 
My chodzimy do Pulsantisu (FAT), mają tam mały basen taki do rehabilitacji, aquaaerobiku itp, głębokość od 0,7 do 1,2-1,4m? Do grupy można w każdej chwili dołączyć, zajęcia raz w tygodniu 30zł, w karnecie 20zł za 45min. Woda w okolicach 30 stopni. Fajny instruktor, wymyśla różne zabawy dla dzieci, pływamy z makaronami, deskami, kołami, rękawkami. Dzieci mają zabawki, piłki do zabawy. Stopniowo przymierzamy się do nurkowania w przyszłości (dziecko musi nauczyć się nie połykać wody a wydmuchiwać powietrze). Wskazane zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do pływania.
 
reklama
Zgadzam się z Migotką ;) jakiś czas temu przeprowadziłam się do Wrocławia i mam dwójke małych dzieci , które zapisałam do tej własnie Szkoły pływania Fala. moje dziecko z kolei bardzo sobie ceni zajęcia z panią Moniką ;) zreszta uczą tam na prawdę wykwalifikowani instruktorzy

Ja się zastanawiam nad tą samą szkołą, ale zajęciami z Panem Sławkiem, czyli facetem od mokrej roboty, bo moja Julcia jest jeszcze malutka, ale koleżanka chodzi własnie do pana Sławka na zajecia i mówiła, że jej synek z radością pluska się w wodzie na tych zajęciach, więc chyba następnym razem wybiorę się z nią. warto żeby od małego dzieko miało kontakt z wodą, to potem też będzie łatwiej przy nauce pływania :D
 
Do góry