reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nauka plywania dla maluszkow:)

zabeczka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Lipiec 2009
Postów
1 666
Miasto
Wroclaw/Oslo
Witam. Chcialam zachecic mamusie z Wroclawia do przylaczenia sie do nas na lekcje nauki plywania dla dzieci. Sama chodze na takie zajecia z moim szesciomiesiecznym synkiem i jest to super zabawa dla niego i dla mnie tez:-) Prowadzaca pani instruktor ma bardzo dobre podejscie do dzieci, zarowno tych starszych jak i maluszkow.

ponizej podaje linka do stronki:tak::
Tempoo
 
reklama
Bardzo fajna sprawa :) Sami chcieliśmy chodzić cała rodziną na basen, ale w tym momencie nie stac nas na dodatkowe przyjemności i nauka pływania musi poczekać :(
 
tylko na mnie nie krzyczcie :-)
chciałam zdobyć jakieś opinie o naszym aqa parku :-)
chętnie raz bym sie wybrała :-) ale nie bardzo rozumiem ich cennik. w dni powszednie od 11 cały dzień to koszt 40 zł ?
Gdzie jeszcze na wodne szaleństwo można iść z prawie 4 latkiem...? czy są nauki pływania dla takich dzieci w znanych wam pływalniach ?? mam jakieś wrażanie, że ze śródmieścia wszędzie daleko ha ha
 
od 11. to jest tam pełno ludzi i nie ma się jak ruszyć. Ja ostatnio byłam tam w sobotę na 9 rano i o 10.40 już zaczęły napływać tłumy. W brodziku można się było potknąć o stare konie, które leżały sobie pod małymi fontannami wdając się w dyskusję ze znajomymi. Na falach i zjeżdżalniach (tych mniejszych) coraz tłumniej. my za 3h za 2 dorosłe osoby zapłaciliśmy bodajże 72 zł.
Co do nauki pływania to moja znajoma chodzi do aqua parku z 5- latkiem i bardzo sobie ceni. koszt to za 1 zajęcia chyba 30zł w tym 30 minut pływania 15 minut na zjeżdżalniach z instruktorem
 
DZIĘKI za odzew :-)
wstyd sie przyznać ale u nas jeszcze nie byłam. W tym roku zachwyciłam sie pływalniami w Budapeszcie, a potem mnie oświecono ze w aqa parku jest podobnie hihi i przez te mrozy i choroby młaego zatęskniło mi się za wakacjami :o)
 
Na Węgrzech są piękne baseny. Ja bym nie porównywała Naszego aquaparku :p Chociaż tydzień temu na zewnątrz był czynny basen solankowy a w nim nie mało ludzi i unosząca się para :D Na pewno jak się wybierasz do Nas to proponuje na 9 rano- wtedy tez postoisz w kolejce kilka minut, ale masz miejsce do zaparkowania jeszcze:p no i mieścisz się w basenie. Po 11-tej to już problem :D
 
super :-) cenne uwagi zachowam w pamięci :-)
i jasne, że ciepła "kranówa" nie umywa się do ciepłych źródeł... :-) mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam będą :-)
 
My właśnie zakończyliśmy kurs nauki pływania i teraz jak będzie więcej czasu to planujemy chodzić do aquaparku :) Polecam wszystkim naukę pływania z dziećmi...można już chodzić z maluszkami od 3 miesiąca :)
 
reklama
sathin gdzie chodziliście na zajęcia? Ja wybieram się do Redeko ale chyba od września,bo moje dziecię jeszcze nie ma 3 mcy a jednak doradzają dopiero po 3 mcu.
 
Do góry