reklama

nauka rysowania prostych rysunków dla dzieciaczków

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez mama-brzdaca, 6 Kwiecień 2009.

1. mama-brzdaca

mama-brzdaca Początkująca w BB

Witajcie,
    Jako że moje dziecię domaga się, aby mama rysowała mu różne kotki, pieski i słoneczka, a ja akurat jestem zupełnym beztalenciem plastycznym (no, słoneczko rysować umiem ;-)) więc proszę o jakieś adresy stronek, które pokazują jak krok po kroku narysować coś fajnego i prostego. Chodzi mi o takie stronki jak ta: Zabawy dla dzieci - z tym, że repertuar z tej stronki mamy już przerobiony i szukam czegoś więcej.
    Pozdrwawiam :-)

2. Elizufka

Elizufka Aktywna w BB

Łacze sie z Toba w bolu, jestem rysunkowym analfabetka :]

3. reklama
  4. kołysanka

kołysanka Zaciekawiona BB

Na mojej stronie mam trochę obrazków do rysowania po śladzie tzn. po wykropkowanym konturze. Może to się przyda. W miarę wolnego czasu :confused: mam już pomysły na proste rysunki krok po kroku do nauki i może do miesiąca uda się zamieścić ;-)

5. NeSSi

NeSSi & Michałek :)

6. iwciah

iwciah Początkująca w BB

Skorzystałam i ja, ponieważ u mnie z tym rysowaniem to krucho, no i pociecha ma chyba po mnie bo od razu go reka boli jak tylko kretke weźmie do ręki. Najbardziej przydatne są te co sie rysuje po kropkach więc jak ktoś ma jeszcze jakies linki- to bardzo bym prosił

Aaa jeszcze jedno - nie zna ktos stronki gdzie sa rysowanki typu - pomaluj wszytskie pola gdzie jest 1 na zielono, gdzie jest 2 na czerwono itp.
    Byłabym ogromnie wdzieczna

Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 Październik 2010
  7. zainkir

zainkir Początkująca w BB

Poleć forum