reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nawał pokarmu

Kate2106

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
4 Wrzesień 2018
Postów
123
czy możliwy jest nawał pokarmu 6 tygodni po porodzie, czy cos w rodzaju „bardzo dużo mleka”? Staram się karmić jak najczęściej, ale często tez odczuwam, ze moje piersi stają się twarde. Odciągam tez czasami laktatorem przed przystawieniem maluszka i generalnie nie mogę soac bez stanika bo tak to bluzka mokra. Nie mam gorączki, moje piersi nie są czerwone ani nie bolą, No może troszkę dyskomfort mam jak się tak napełnia.
Zamierzam jutro zadzwonić do położnej, ale chciałabym poznac wasza oponie, może któraś z Was tak miała?
 
reklama
Ja miałam tak bez przerwy do ok 3 miesiąca życia dziecka. Dopiero po tym czasie sytuacja się ustabilizowała na tyle że przestałam właściwie czuć to przepełnienie w piersiach.
 
Moja ma prawie dwa latka i tez nam sie jeszcze zdążą. Im wiecej pije mleka tym go wiecej piersi produkują. Nie ściągaj laktatorem za dużo, tylko przeczekaj. Chyba ze robisz zapasy i mrozisz.
 
Do góry