reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nawilżacz powietrza- Wasze opinie

reklama
gosiulek73 ja też szukalam Gorenje i bez szans, bo ma go już nie być na rynku polskim. Napisz porszę coś więcej o tym Sharpie. Jaki model kupilaś i czy jesteś zadowolona?
 
Tak jestem zadowolona. Fajnie oczyszcza powietrze.Na początku się przestaszyłam bo nagle mi się włączył i zaczął bardziej pracować.Myślałam że synek włączył a on wyczuł płyn którym myłam meble....i rozpoczął oczyszczanie.Jest dość głośny ale ma funkcję cichą na noc więc nie przeszkadza.
Jeśli zabraknie wody zaczyna pracować sam oczyszczacz więc nie ma szans żeby coś się stało.
Jak masz jeszcze jakieś pytania to posz.Ten kupiłam
SHARP KC-930EU-W OCZYSZCZACZ POWIETRZA, NAWILŻACZ (1989670312) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
I szkoda że nie można ustawić czasu...
 
gosiulek73 dzięki za odpowiedź. Też myslałam o tym modelu, bo jednak jest tańszy od innych. Przeczytalam, że ma mały zbiornik na wodę i tak się zastanawiam, ile czasu on na nim pracuje? Wytrzyma całą noc? I czy podaje poziom nawilżenia w pomieszczeniu?
 
Powiem Ci że ja ten nawilżacz kupiłam mojej mamie.Fakt ma mały pojemnik ale jak napełnisz cały a woda się skończy przejdzie w stan oczyszczania.Naprawdę jest potrzeba całonocnego nawilżania? Ja nie nawilżam całą noc.Nie,nie pokazuje stanu nawilżenia.Ja sprawdzam po oknach.Jak są bardzo mokre to przesadziłam. Mam topcona.Owszem pokazuje ale niestety nie jestem pewna czy prawdę więc zupełnie nie korzystam z tego.
Sharp nie wypuszcza mgiełki a więc nie jest mokro dookoła. Siedziałam trochę w tym temacie i wybrałam w ten choć faktycznie mógłby mieć trochę więcej możliwości.pewnie te droższe mają.
 
witam wczoraj zakupilam ultradziekowy nawilzacz i dzis dopiero go uzywam:tak:troszke sie wystarszylam bo pod slonce mam mgle w pomieszczeniu:baffled: i w gardle bardzo sucho :baffled: czy to normalne???
 
Witam wszystkich.po przeczytaniu opinii z tego forum wczoraj kupiłem Topcom 1850 i mam z nim mały problem (chyba gdyż nigdy wcześniej nie miałem nawilżacza)
Czy moglibyście mi napisać czy wasze działają podobnie ?? Chodzi o to ,że gdy nastawie wilgotność i zostanie ona osiągnięta to wg instrukcji powinna nastąpić 5 minutowa przerwa (że niby oblicza wilgotność w tym czasie) i chodzi o to , że u mnie nie ma tej przerwy nie wiedzieć dlaczego.wilgotność troche skacze o 1% i on sie ciągle się załącza.do konkretów: nastawiam wilgotność powiedzmy 55% - zostaje osiągnięta nawilżacz sie wyłącza , po kilku sekundach spada na 54 i sie nawilżacz załącza , pochodzi kilka sekund dojdzie do 55 i sie znowu wyłącza...czy to normalne u was też tak skacze ?? pytam nie tylko do właścicieli tego modelu.boje sie że przez takie ciągłe zał/wył szybciej sie popsuje...prosze o pomoc i pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Witam wszystkich.po przeczytaniu opinii z tego forum wczoraj kupiłem Topcom 1850 i mam z nim mały problem (chyba gdyż nigdy wcześniej nie miałem nawilżacza)
Czy moglibyście mi napisać czy wasze działają podobnie ?? Chodzi o to ,że gdy nastawie wilgotność i zostanie ona osiągnięta to wg instrukcji powinna nastąpić 5 minutowa przerwa (że niby oblicza wilgotność w tym czasie) i chodzi o to , że u mnie nie ma tej przerwy nie wiedzieć dlaczego.wilgotność troche skacze o 1% i on sie ciągle się załącza.do konkretów: nastawiam wilgotność powiedzmy 55% - zostaje osiągnięta nawilżacz sie wyłącza , po kilku sekundach spada na 54 i sie nawilżacz załącza , pochodzi kilka sekund dojdzie do 55 i sie znowu wyłącza...czy to normalne u was też tak skacze ?? pytam nie tylko do właścicieli tego modelu.boje sie że przez takie ciągłe zał/wył szybciej sie popsuje...prosze o pomoc i pozdrawiam serdecznie




Czesc, stoimy włąsnie przed wyborem nawilżacza i zastanawiam sie nad modelem ktory kupilas. Topcom 1850. Czy mozesz podzielić się wrażeniemi odnośnie: ciszy pracy, awaryjnosci, prostoty obslugi? Kwestia wymiennych filtrow. Jak jest z ich dostepnoscia, gdzie mozna kupic? Jaka jest mniej wiecej cena?

Czy powstajaca mgielka tworzy osady na meblach, sporo mamy mebli z drewna i nie chcelibysmy aby sie zniszczyly.
 
Do góry