reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nawilżacz powietrza

reklama
Też polecam triadę. poza funkcją nawilżania ma również inne zastosowania min. oczyszcza powietrze, joinizuje, klimatyzuje. Idealne urządzenie gdy w domu mieszka alergik.
 
Ja kupilam na allegro nawilzacz Misty 10, poniewaz ma duzy zbiornik (starcza na cala noc nawet przy silnym nastawieniu), jest cichutki i po nastawieniu zadanej wilgotnosci sam ja utrzymuje (wlacza sie i wylacza wg potrzeby). Jestem bardzo zadowolna przede wszystkim dlatego, ze od kiedy go uzywamy skonczyly sie ciagle katary i problemy z oddychaniem w nocy. Dlugo sie zastanawialam czy warto, ale jak tylko rozpoczal sie sezon grzewczy wilgotnosc powietrza w pokoju Malej spadla do 20-25% (wg stacji pogodowej). Kladlam mokre reczniki, ale niewiele pomagaly, nigdy nie udalo mi sie uzyskac wiecej niz 30%, a podobno optymalnie jest ok 50%. Ceramicznych pojemnikow nie probowalam, bo moja Niunia juz raczkuje i probuje chodzic.
 
Ja polecam topcom kidzzz:
https://www.babyboom.pl/forum/maly-alergik-f25/nawilzacz-powietrza-46036/

To jest mój 3 nawilżacz powietrza. Najpierw miałam ultradźwiękowy, ale po 2 latach się wykończył przez moją straasznie twardą wodę - kamień go zeżarł. Później kupiłam zwykły climatic i używałam filtrowanej wody - lipa, głośny jak traktor i na podłodze była wiecznie kałuża wody, później zaszedł grzybkiem, bo nie wszędzie był dostęp z wymyciem i po włączeniu w tym roku zasunął wonią stęchlizny, więc kupiłam właśnie topcom.
Nawilżacz jest super - ultradźwiękowy z jonizacją i pomijając wszystkie bajery jakie posiada, o których każdy sobie może poczytać w opisie, to ma wieelki wlew na wodę, w dziurze mieszczą się obie dłonie, więc jest zupełnie swobodny dostęp do czyszczenia tego ściereczką - porządnie, bo opłukanie g...o daje ( oba poprzednie miały wlew o średnicy ok 4 - 5 cm). Ma mało zakamarów w dolnej części - jednym słowem można go idealnie wyczyścić i nigdzie nie zostanie szlam, czy nalot z odstanej wody - a to jest moim zdaniem właśnie najważniejsze przy kupnie nawilżacza - żeby sobie później nie fundować rozpylania zarodników grzybka w sypialni dziecka.
 
Lenka i jak Ci się sprawdza ten nawilżacz? Nadal jesteś zadowolona? Mam zamiar kupić taki nawilżacz. Czy ma on jakieś fitry? Możesz coś więcej npisać?
 
reklama
reklama
Do góry