reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Nawracające zapalenie dróg moczowych!!

Destino

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
Leczę się na takie nawracające zakażenia od dobrych kilku lat i nic mi nie pomaga.Zaczynam się zastanawiać jaki jest powód. Nie wiem ile leków już stosowalam. Myślicie, ze przyczyna mogą być jakieś choroby weneryczne czy grzybice? Czytałam ze chlamydia moze dawać podobne objawy.
Nefrolog mojej córki kazałby zbadać anatomię układu moczowego. Powiedział też, że często zapalenia pecherza wracają jeśli ma się problemy z jelitami. A wymazy i grzybicę trzeba zrobić i wyleczyć swoja droga

reklama

tamkara

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A czy miałaś sytuacje, w których mogłaś się nią zarazić? Chlamydia faktycznie może dać takie objawy. Mozna ja również całkowicie wyleczyć, tylko tak jak piszesz trzeba się przebadać. Na stronie jest wiele testów do zamówienia do domu drwenerolog.pl

Ostatnia edycja:

tamkara

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
W takim razie powinnaś przebadać się koniecznie na kandydozę ale również i na inne choroby Wbrew pozorom bardzo łatwo jest złapać jakieś choróbsko, wiele osób leczy się latami i nawet nie wie ze ma infekcję. Dodatkowo u mężczyzn w wielu przypadkach taka choroba przebiega totalnie bezobjawowo...

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry