reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nazwa Dla Przedszkola

Dołączył(a)
19 Marzec 2007
Postów
1
Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego portalu.
Jestem mamą dwóch dziewczynek w wieku przedszkolnym. Właśnie otwieram prywatne przedszkole w moim mieście. Bardzo prosiłabym o pomoc w szukaniu fajnej dla niego nazwy. Mam już kilka swoich pomysłów, ale bardzo jestem ciekawa, co podobało by się innym.
Pozdrawiam,
Beata
 
reklama
Witaj Beato:))
Nazywam się Alicja jestem mamą 4 letniej Zuzi. Zainteresował mnie twój post dotyczący przedszkola:)) ja również jestem na etapie budowy przedszkola tzn... dopiero rysujemy projekt i załatwiamy pozwolenia, chciałam się zapytać o twoje doświadczenia i może rady co do przedszkola. Oczywiście jeżeli będziesz miała ochotę i czas podpowiedzieć mi jak to naprawdę wszystko wygląda. U mnie w mieście dopiero pierwsza przecieram szlak załatwiania tych spraw i będę bardzo zobowiązana jak mi udzielisz parę wskazówek:))) pozdrawiam i dziękuję Ala
 
Witam,

ja również chciałabym otworzyć przedszkole w swojej miejscowości, jestem w tej chwili na etapie zgłębiania przepisów prawnych i wymogów odnośnie takiej placówki. Bardzo bym prosiła o jakieś podpowiedzi, informacje. Każda podpowiedź będzie dla mnie bardzo cenna.
Pozdrawiam
 
ja polecam Skarb Malucha - bardzo ladna nazwa, ulubione przedszkole corki sie tak nazywa, ale to w Warszawie na Bialolece, wiec mysle ze w innym miescie mozesz uzyc

pzdr
 
Do góry