reklama

Nazwa zabawki

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez Czaras, 31 Październik 2009.

1. Czaras

Czaras Początkująca w BB

Ostatnio mojemu bratu spodobała się pewna zabawka, jednak nie znam jej nazwy i proszę o pomoc z nazwą oraz gdzie można ją kupić.

Są to dwie piłeczki na sznurkach połączone kółkiem zakładanym na palec. Zabawa polega na odbijaniu od siebie tych piłeczek. Wiem, że kiedyś była bardzo popularna.

z góry dziękuje za pomoc.

2. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

3. reklama
  4. mamaola

mamaola Fanka BB :)

dokładnie Tiki Tiki......bolesna zabawka...:)

5. beatman

beatman Zaciekawiona BB

Ale mi zabawka... to samemu chyba można zrobić?

6. claudia85

claudia85 Fanka BB :)

Myśmy na to mówili Klik-Klaki. Widać co podwórko to inna nazwa. Rzeczywiście nadgarstki sine ale ile radości :-)

7. Agni2602

Agni2602 Początkująca w BB

Polecam strone /www.sklep.prestige.edu.pl

Znajdziecie tam wiele ciekawych edukacyjnych zabawek dla dzieci

8. Chrumcia

Chrumcia Początkująca w BB

Lubiłam tą zabawkę w dzieciństwie.. W sumie zupełnie o niej zapomniałam :p Chociaż zanim nauczyłam się odpijać raz na górze raz na dole, dostałam kilka razy po łapkach ;) Osobiście preferuje bardziej rozwijające zabawy dla dzieciaków ;)
    kalkulator ac i oc

Ostatnia edycja: 18 Luty 2010
  9. mamaA

mamaA Fanka BB :)

Kiedyś ta zabawka była niesamowicie popularna teraz rzadko ją można zobaczyć. W sumie nie ma się czemu dziwić , bo może być dla mniejszych dzieci niebezpieczna, wiem z własnego doświadczenia,że należy zawsze być w pobliżu

10. reklama
  11. Ciufcia

Ciufcia Zaciekawiona BB

Ja także znałem ją bardziej jako klik-klaki. Czy była niebezpieczna - tak. Ciężarki były dosyć ciężkie, a rozpędzały się do naprawdę wysokich prędkości...
    Faktycznie teraz została trochę zapomniana i należy raczej do ciekawostek niż jakichś popularnych zabaw, ale na pewno można ją jeszcze dostać, choćby na allegro.

Poleć forum