reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nazwiska lekarzy prowadzacych ciaze i

reklama
no właśnie, dzis ide na usg. i juz nie mogę się doczekać :). 12 tydzień dziś mamy. Od przyszłego jesteśmy w drugim trymestrze. hihi
 
a ja jestem stasznie wdzieczna ,ze mój lekarz i pelegniark ratowali moje dzecko i narazie nie pozwolili mu umrzec
 
To dobrze, że masz takiego lekarza, bo to nieprawdopodobne, ale nie wszyscy tacy są, a już najgorzej jak się idzie państwowo.

Znam taką sytuację, gdzie dziewczyna podejrzewała, że jest w ciąży, dwa testy wyszły jej pozytywne, ok. dwóch tygodni sppóźniał okres i lekarka przepisała po zwykłym badaniu ginekologicznym bez usg tabletki na wywołanie miesiączki, ta poszła prywatnie i tam lekarz zobaczył pęcherzyk i stwierdził ciążę.
Och czasami szkoda gadać.
 
Ja po dzisiejszym dniu jestem jeszcze bardziej zakochana w moim lekarzu. Wszystko mi mowi, kaze dzwonic do siebie na komorke, jakby sie cos dzialo, spotyka sie ze mna raz na tydzien, ze on mnie czasami dosyc nie ma to ja sie dziwie... Chyba najczestsza pacjentka jestem.
Ehh, a dzisiaj sie dowiedzialam, ze schudlam 2 kilo...
 
ja tez ubustwiam swojego gina , wczoraj na wizycie , tak wszystko pieknie tlumaczyl mojemu G. tu mamy raczke i paluszki , jest wszystkie piec ;D a tu nozke i serduszko i zdrowy malutki kregoslup
jak malemu dziecku nie moglam przestac sie smiac i tracilismy obraz malucha
 
reklama
ale fajnie opisujecie swoich lekarzy, aż miło się czyta.
Ja jeszcze nie wiem "co czuję" :) do swojego lekarza
 
Do góry