reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywne testy a ciąża ???

KociaSylwia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Grudzień 2018
Postów
22
Hej dziewczyny. Kochałam się ze swoim chłopakiem w dni płodne i dzień owulacji. Pierwszy test robiłam ok. tygodnia po stosunku, drugi dwa dni po planowanym dniu okresu- oba negatywne. Okresu nie mam, objawów przed miesiączkowych też nie miałam tym razem. Odczuwam ból w podbrzuszu i mam sporo śluzu. Czy testy mogą być nie wiarygodne i ciąża jest możliwa?
 
reklama
Piszesz że "Większa ilość śluzu utrzymuje się od około tygodnia, razem z bólem podbrzusza i niekiedy lekkim kłucia jajników."
W okolicach owu czy teraz?

Jesli faktycznie owu byla 13dni przed @ plus 3dni po terminie to raczej beta wyjdzie. Ale owu mogła się przesunąć. Mogło jej nawet jeszcze wcale nie być.

Teraz mam te objawy. W dni płodne standardowo zawsze większa ilość śluzu. Zawsze tydzień przed okresem ból i wrażliwe piersi, tym razem zero
 
reklama
Teraz mam te objawy. W dni płodne standardowo zawsze większa ilość śluzu. Zawsze tydzień przed okresem ból i wrażliwe piersi, tym razem zero
Na moje to właśnie może być owulacja. Rozciągliwy lub wodnisty śluz, kłucie. .. Nawet jeśli już tak było w tym cyklu to organizm mógł wstrzymać owulacje i teraz podchodzi drugi raz. Albo ciazowo jeśli śluz raczej mleczny - ale to już by beta wyszła. Trudno gdybac bez innych danych.
 
Na moje to właśnie może być owulacja. Rozciągliwy lub wodnisty śluz, kłucie. .. Nawet jeśli już tak było w tym cyklu to organizm mógł wstrzymać owulacje i teraz podchodzi drugi raz. Albo ciazowo jeśli śluz raczej mleczny - ale to już by beta wyszła. Trudno gdybac bez innych danych.

Ale przy owulacji te objawy tyle by trwały?
 
Mogą trwać długo. Bo to objawy okoloowulacyjne, zwłaszcza kłucie może być przed po lub w trakcie. Śluz wiadomo, cały okres plodny.
Jakbyś mierzyła temp to byśmy więcej wiedzieli bo bez to tylko usg powie co się dzieje.

Pytam bo nigdy nie tak nie miałam. Silny ból brzucha wskazywał że okres zaraz będzie. A Bóle znacznie się różnią, dlatego myślałam bardziej o ciąży
 
reklama
Moja kuzynka miała bezobjawową infekcję dróg moczowych, przez to testy domowe nie wychodziły a beta już tak, nie chcę robić nadziei ale warto zrobić betę i będziesz mieć jasność
 
Do góry