reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywne testy a ciąża ???

KociaSylwia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Grudzień 2018
Postów
22
Hej dziewczyny. Kochałam się ze swoim chłopakiem w dni płodne i dzień owulacji. Pierwszy test robiłam ok. tygodnia po stosunku, drugi dwa dni po planowanym dniu okresu- oba negatywne. Okresu nie mam, objawów przed miesiączkowych też nie miałam tym razem. Odczuwam ból w podbrzuszu i mam sporo śluzu. Czy testy mogą być nie wiarygodne i ciąża jest możliwa?
 
reklama
Powiem szczerze że nie zwracalam uwagi. Mieliśmy wtedy imprezę i jakoś nie myslalam o tym, dopiero po fakcie zerknelam w telefonie ze to były dni płodne i od tego momentu bardziej zaczęłam zwracać uwagę ile czasu i co mnie boli. Czekam na wyniki ale nie chce się niepotrzebne nakręcac żeby rozczarowania nie bylo
To najważniejsze nie nakręcac się bo potem rozczarowanie ale ja po swoim przypadku moge stwierdzić ze wszytsko możliwe. Życzę ładnego wyniku bety
 
reklama
Do góry