reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywne testy, a długie cykle

Dołączył(a)
1 Listopad 2022
Postów
5
Hej, mam pytanie odnośnie długich cykli i testów ciążowych. Moje cykle trwają 35 dni, jestem dwa dni po terminie miesiączki. Codziennie testuje i są negatywne. Czy może któraś z Was miała taki przypadek, że w dzień miesiączki test był negatywny, a np. po tygodniu wyszła ciąża. Sama nie wiem czy mam dalej testować, czy już dać spokój.
 
reklama
Zależy kiedy była owulacja, monitorujesz w jakiś sposòb cykl ? Jeśli owulacja się opóźniła to test może też wyjść później pozytywny. Ciężko powiedzieć bez szczegółowych informacji :)
 
Owulacja była jakoś w 21/22 dzień cyklu. Wyliczam to podstawie kalendarzyka.
jeśli owulacja byłaby 22dc to już test powinien wyjść pozytywny. Ale sam kalendarzyk nie potwierdzi owulacji, jeśli nie byłaś na monitoringu, nie robiłaś testów owulacyjnych itd to ciężko stwierdzić, czy owulacja była w 22dc czy się przesunęła z jakiegoś powodu. Mógł być też cykl bezowulacyjny i wtedy cykl też może się wydłużyć. Pozostaje czekać i zrobić test za kilka dni jeśli nie przyjdzie @
 
jeśli owulacja byłaby 22dc to już test powinien wyjść pozytywny. Ale sam kalendarzyk nie potwierdzi owulacji, jeśli nie byłaś na monitoringu, nie robiłaś testów owulacyjnych itd to ciężko stwierdzić, czy owulacja była w 22dc czy się przesunęła z jakiegoś powodu. Mógł być też cykl bezowulacyjny i wtedy cykl też może się wydłużyć. Pozostaje czekać i zrobić test za kilka dni jeśli nie przyjdzie @
Ok, dziękuję. Poczekam jeszcze trochę i będę testować. Zastanawiałam się właśnie czy jest sens nadal jakiekolwiek testy czy dać już spokój ☺️
 
Ja bym jeszcze odczekała. Również miałam długie cykle i w cyklu w którym się udało owulacja wystąpiła około 26dc.
 
reklama
Do góry