reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

negatywne testy a jednak ciaza

reklama
A jak ta szyjke sie bada czy jest nisko czy wysoko??
Musi być pod sam pępek ;) , ile ty masz lat ? Wnioskuję że już nie pierwszy raz zadajesz to pytanie na temat ciąży ?. Potrzebny jest ci chyba lekarz specjalista , nie żaden ginekolog dziś jest 15 sierpnia okres powinnaś dostać 12 dziewczyno to dopiero 3 dni , jak już naprawdę chcesz wiedzieć czy jesteś w ciąży idź na betę i zrób i będziesz wiedziec.
 
Musi być pod sam pępek ;) , ile ty masz lat ? Wnioskuję że już nie pierwszy raz zadajesz to pytanie na temat ciąży ?. Potrzebny jest ci chyba lekarz specjalista , nie żaden ginekolog dziś jest 15 sierpnia okres powinnaś dostać 12 dziewczyno to dopiero 3 dni , jak już naprawdę chcesz wiedzieć czy jesteś w ciąży idź na betę i zrób i będziesz wiedziec.
Ona nawet jak zrobi betę i wynik nie będzie zerowy bo np <2.3 to znów będzie to roztrzasac kolejne tygodnie...

Czy ktoś może zamknąć znów wątek bo to musi być troll który robi sobie jaja z dziewczyn które serio chciałyby pomóc....
 
Idź do cholery zrób bete. Jeśli spóźnia Ci się 3 dni a jesteś w ciąży to beta będzie to już pokazywać. Jeśli będzie mniejsza niż 5 to nie jesteś w ciąży.
Zrozum to w końcu i daj spokój.
 
Dziewczyny, trochę oglady. Ja rozumiem, że Ania zadaje śmieszne dla was pytania, ale po prostu nie musicie odpowiadać.

Nie jestem pewna czy "troll" zadawałby sobie tyle trudu w rozmowie z wami.

Przemyślcie sprawę. Może po drugiej stronie siedzi niedorozwinięta osoba.

Tak, takie osoby dorastają i nie zawsze ma się nad nimi kontrolę. Chcecie wylewać swoje żale, to idźcie gdzieś indziej.

Już i tak padło tu wiele niepotrzebnych i kąśliwych uwag pod adresem osoby której nie znacie...
 
Dziewczyny, trochę oglady. Ja rozumiem, że Ania zadaje śmieszne dla was pytania, ale po prostu nie musicie odpowiadać.

Nie jestem pewna czy "troll" zadawałby sobie tyle trudu w rozmowie z wami.

Przemyślcie sprawę. Może po drugiej stronie siedzi niedorozwinięta osoba.

Tak, takie osoby dorastają i nie zawsze ma się nad nimi kontrolę. Chcecie wylewać swoje żale, to idźcie gdzieś indziej.

Już i tak padło tu wiele niepotrzebnych i kąśliwych uwag pod adresem osoby której nie znacie...
Czytałaś poprzedni wątek? I czy widziałaś że potwarzamy jej to samo już drugi miesiąc?
 
reklama
Do góry