reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny czy pozytywny?

Dołączył(a)
27 Styczeń 2021
Postów
1
Link do: IMG 20210127 WA0002

Moje drogie,

Prosze o poradę. Pierwszy test na zdjęciu ( od góry) został zrobiony w poniedziałek rano. Wynik po kilku godzinach dodatni.

Środkowy test został zrobiony wczoraj wieczorem - ujemny

Dziś rano zrobiłam test ponownie - po kilku godzinach pokazała sie dodatnia kreseczka.

Wiem, ze nie nalezy sugerować sie wynikiem po kilku godzinach, ale czytałam różne historie.

Co myślicie
 
reklama
Nie należy sugerować się wynikiem po kilku godzinach.

Przestań robić testy i się doszukiwać - idź jutro rano do laboratorium i zrób test z krwi (betaHCG) i będziesz miała czarno na białym czy ciąża jest, zamiast po kilku godzinach sprawdzać testy. Taki wynik testów i tak jest nieważny.
 
Do góry