reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test 19dpo

Wiem co przeżywasz, współczuję. Bo przeszłam to 4 razy. I nie wpadałam w taki obłęd, mimo ze balam sie co będzie a urodzilam zdrowego syna.
Jestem po stracie. Ciąża to ciągły stres dla mnie 🙄🤷 pewnie jak dla wielu dziewczyn, jednak dokładać sobie samej stresu bo jest niższa beta niż u jakiekolwiek innej kobiety to błędne koło
 
reklama
Wiem co przeżywasz, współczuję. Bo przeszłam to 4 razy. I nie wpadałam w taki obłęd, mimo ze balam sie co będzie a urodzilam zdrowego syna.
Przykro mi 😥

Ja moja beta niska się przejmowałam ale póki rosła nie wmawiałam sobie, że nic z tego nie będzie. Nie jest to proste, wiadomo ale trzeba się starać myśleć pozytywnie, póki oczywiście nie ma innych negatywnych objawów
 
Przykro mi 😥

Ja moja beta niska się przejmowałam ale póki rosła nie wmawiałam sobie, że nic z tego nie będzie. Nie jest to proste, wiadomo ale trzeba się starać myśleć pozytywnie, póki oczywiście nie ma innych negatywnych objawów
Oczywiście, może być różnie, ale trzeba jednak opierać myśli na czymś pozytywnym. @angeliskax gratuluję testów, miałam takie bladziochy, napisz jak zrobisz bete, ale to pewnie tylko formalnosc.
 
Kiedy przyrost robisz ?
Jutro, i wynik jutro wieczorem lub pojutrze.
Wiem, że chcecie mnie podnieść na duchu, jednak nie ma żadnych norm, gdzie beta 70 w 5+5 wróżyła dobrze. Nawet jeśli weźmie się pod uwagę owulację w zakładanym przeze mnie dniu, i nawet jeśliby myśleć, że to wczesna ciąża. No ale zrobię jutro ten przyrost, wiadome.


Tak, wariuję, bo ciężko mi pogodzić się z nieudaną ciążą poraz drugi.
A poród, jeśliby był, jakoś bym przetrwała, skoro jeden już przetrwałam 🤪
 
Jutro, i wynik jutro wieczorem lub pojutrze.
Wiem, że chcecie mnie podnieść na duchu, jednak nie ma żadnych norm, gdzie beta 70 w 5+5 wróżyła dobrze. Nawet jeśli weźmie się pod uwagę owulację w zakładanym przeze mnie dniu, i nawet jeśliby myśleć, że to wczesna ciąża. No ale zrobię jutro ten przyrost, wiadome.


Tak, wariuję, bo ciężko mi pogodzić się z nieudaną ciążą poraz drugi.
A poród, jeśliby był, jakoś bym przetrwała, skoro jeden już przetrwałam 🤪

Ale nie upieraj sie na ten 5+5, bo jednak mogło dojść później do zapłodnienia. Ciąża to nie matematyka tu ciężko wyliczyć, zaplanować wręcz nie da się. Zrob przyrost i daj znac. To nie kwestia pocieszenia, to kwestia, ze takie sa fakty.
 
Jutro, i wynik jutro wieczorem lub pojutrze.
Wiem, że chcecie mnie podnieść na duchu, jednak nie ma żadnych norm, gdzie beta 70 w 5+5 wróżyła dobrze. Nawet jeśli weźmie się pod uwagę owulację w zakładanym przeze mnie dniu, i nawet jeśliby myśleć, że to wczesna ciąża. No ale zrobię jutro ten przyrost, wiadome.


Tak, wariuję, bo ciężko mi pogodzić się z nieudaną ciążą poraz drugi.
A poród, jeśliby był, jakoś bym przetrwała, skoro jeden już przetrwałam 🤪
Upierasz się strasznie że to 5+5. A może to być 5+0 ;) nie wiesz tego. Uspokój się.
 
reklama
Jutro, i wynik jutro wieczorem lub pojutrze.
Wiem, że chcecie mnie podnieść na duchu, jednak nie ma żadnych norm, gdzie beta 70 w 5+5 wróżyła dobrze. Nawet jeśli weźmie się pod uwagę owulację w zakładanym przeze mnie dniu, i nawet jeśliby myśleć, że to wczesna ciąża. No ale zrobię jutro ten przyrost, wiadome.


Tak, wariuję, bo ciężko mi pogodzić się z nieudaną ciążą poraz drugi.
A poród, jeśliby był, jakoś bym przetrwała, skoro jeden już przetrwałam 🤪
Tyle, że Ty jeszcze nie wiesz czy to udana czy nieudana ciąża. Wrzuć na luz, bo nerwy Cię zjedzą na maxa.
 
Do góry