reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test 19dpo

dzis jak bylam na pobraniu krwi na ta druga bete spotkalam ginekologa i mi powiedzial, ze jak beta dzisiejsza nie bedzie " w setkach" to nie ma na co liczyc. ze jak bedzie nawet 150 to nie ma o czym gadac- w sensie o ciazy..
Dziwny ten ginekolog zeby tak stresowac kobiete . Widzialas ze nie ktore mialy mala bete I bylo ok .
 
reklama
Nie mam wyniku, bo dzis przchodnia pracuje do 12ej.... wiec musze czekac do jutra rana i wtedy dzwonic.
Ale dziewczyny, powiedzcie szczerze, czy znacie przypadek, zeby testy ciazowe wyszly pozytywne, a beta 3 dni pozniej wynosila tylko 70? szukalam i szukalam, i naprawde nigdzie nie znalazlam takie przypadku....
U mnie 16dc beta 13
19 dc beta 39,6
21 dc beta 97

Później przyspieszyła

Czekaj na wyniki dzisiejszej bety 🤞 jeśli będzie rosła to jest szansa
 
Nie mam wyniku, bo dzis przchodnia pracuje do 12ej.... wiec musze czekac do jutra rana i wtedy dzwonic.
Ale dziewczyny, powiedzcie szczerze, czy znacie przypadek, zeby testy ciazowe wyszly pozytywne, a beta 3 dni pozniej wynosila tylko 70? szukalam i szukalam, i naprawde nigdzie nie znalazlam takie przypadku....
Beta przyrasta o minimum 66% w 48h. A testy wykazują betę od 10 albo 20 zależy od czułości. Jak miałaś betę 20-25, to jak najbardziej po 3 dniach może być 70.
 
Takich pseudo lekarzy pewnie jest na pęczki.
A zebys wiedziała. Ja w poprzedniej ciazy na nfz zgłaszałam że bardzo mnie boli brzuch. co slyszalam? ze to normalne. po 2 miesiącach poszłam az do ginekologa prywatnie. okazało się że przez 2 miesiace chodziłam z infekcją. w zyciu juz nie pojde na nfz prowadzić ciazy ;)
 
reklama
A zebys wiedziała. Ja w poprzedniej ciazy na nfz zgłaszałam że bardzo mnie boli brzuch. co slyszalam? ze to normalne. po 2 miesiącach poszłam az do ginekologa prywatnie. okazało się że przez 2 miesiace chodziłam z infekcją. w zyciu juz nie pojde na nfz prowadzić ciazy ;)
o mamo. A ta długa infekcja nie zrobiła tam żadnego bałaganu ?
 
Do góry