reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test a jednak ciąża ???

Dołączył(a)
21 Listopad 2021
Postów
6
Hej dziewczyny, mam takie pytanie. Okres spóźnia mi się 7 dni (pierwszy raz w zyciu) nie licząc ciąż. W 5 dniu zrobiłam test z popołudniowego moczu i jest negatywny, stosunki przerywane wiec istnieje możliwość ciąży. Jest szansa ze test się myli czy to raczej opóźnienie z innego powodu? Nie łam objawów nadchodzącej miesiączki a dodam ze 14 dni po ostatniej miałam 3 dniowe plamienia brązowe delikatne. Miał ktoś podobnie? Jest tu ktoś kto był w ciąży a miał test negatywny?
 
reklama
Hej dziewczyny, mam takie pytanie. Okres spóźnia mi się 7 dni (pierwszy raz w zyciu) nie licząc ciąż. W 5 dniu zrobiłam test z popołudniowego moczu i jest negatywny, stosunki przerywane wiec istnieje możliwość ciąży. Jest szansa ze test się myli czy to raczej opóźnienie z innego powodu? Nie łam objawów nadchodzącej miesiączki a dodam ze 14 dni po ostatniej miałam 3 dniowe plamienia brązowe delikatne. Miał ktoś podobnie? Jest tu ktoś kto był w ciąży a miał test negatywny?
Skoro nigdy nie spóźniał Ci się okres i test po tygodniu jest negatywny to raczej nie jesteś w ciąży. Jeśli chcesz miec pewność to zrób jutro betę z krwi ale moim zdaniem te przesunięcie jest spowodowane czymś innym niż ciąża.
 
Skoro nigdy nie spóźniał Ci się okres i test po tygodniu jest negatywny to raczej nie jesteś w ciąży. Jeśli chcesz miec pewność to zrób jutro betę z krwi ale moim zdaniem te przesunięcie jest spowodowane czymś innym niż ciąża.
Test robiłam 2 dni temu i jedna kreska, dziś dla pewności zrobie jeszcze raz… już nie wiem o co może chodzić. Nawet nie czuje jak bym miała dostać okres.
 
Pytanie co to był za test bo jak o czułości 25 to może i nie pokazał popołudniu. Ja bym zrobiła test, ale najczulszy i jutro rano
 
Pytanie co to był za test bo jak o czułości 25 to może i nie pokazał popołudniu. Ja bym zrobiła test, ale najczulszy i jutro rano
Miał czułość 10, dzie kupiłam tez bardzo czule dwa żeby zrobić jutro rano i może dziś bo zwariuje… tak się schizuje już.. z corka w ciąży test wyszedł już 3 dni przed terminem i wydaje mi się ze terwz powinien wyjąc
 
Ucięło mi wiadomosc. Chciałam powiedziec ze wydaje mi się ze ten by wyszedł gdyby była ciaza ale z drugiej strony jeszcze to plamienie w środku cyklu dziwne
 
Ogólnie jak masz regularne cykle to test powinien być wiarygodny już w dniu spodziewanej miesiączki.
Ale jak nie masz monitoringu cyklu plus uprawiasz seks bez zabezpieczenia to tak naprawdę nie wiadomo kiedy mogła być owulacja. Mogła się przesunąć i wtedy okres po prostu będzie ten 1-2 tygodnie później. Ale i oczywiście możesz być w ciąży z takim przesuniętym cyklem i wtedy test też wyjdzie później
 
reklama
Ogólnie jak masz regularne cykle to test powinien być wiarygodny już w dniu spodziewanej miesiączki.
Ale jak nie masz monitoringu cyklu plus uprawiasz seks bez zabezpieczenia to tak naprawdę nie wiadomo kiedy mogła być owulacja. Mogła się przesunąć i wtedy okres po prostu będzie ten 1-2 tygodnie później. Ale i oczywiście możesz być w ciąży z takim przesuniętym cyklem i wtedy test też wyjdzie później
Mam cykle 24-26 dniowe i zawsze w dzien owu boli mnie jajnik. W tym miesiącu w dniu planowanej owu miałam 3 dniowe plamienie i bol jajnika był po plamieniu. Wiec wydaje mi się ze była w terminie
 
Do góry