reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test a spóźniony okres

Dołączył(a)
15 Czerwiec 2020
Postów
6
Hej dziewczyny z mężem staramy się o dziecko od 11 miesięcy wyniki wszystkie dobre owulacje są cykle regularne między 28-30 dni . W tym miesiącu okres powinnam dostać 11.06 dwa dni później zrobiłam test i biało dziś zrobilam
Kolejny test także jedna kreska , jest to
Możliwe ze jeszcze nie wykryło by ? Nigdy nie spóźniła mi się okres i tez nie ma żadnych powodów żeby się spóźnić .. doradźcie
 
reklama
Jesli masz podejrzenia to zawsze mozesz sprawdzic betę w laboratorium. Ale moim zdaniem lepiej cierpliwie poczekac skoro nie ma nawet cienia na tescie
 
Myślisz ze jest szansa ze beta wyjdzie jak testy negatywne ? A z drugiej strony te 4 dni spóźnienia to może na test jeszcze za wcześnie czytałam tutaj ze niektórym pokazuje się nawet i po 2 tyg
 
To troche wrozenie z kart, wszystko zalezy od tego kiedy byla owulacja i od tego czy mocz byl z odpowiednim stężeniem
 
reklama
Do góry