reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test, brak okresu

Dołączył(a)
22 Październik 2019
Postów
4
Hej!
Na wstępie zaznaczę, że mam cykle co 29 dni z zegarkiem w ręku. Mój dzidziuś ma roczek i nie karmię już piersią. Staramy się o kolejnego bobasa. Dziś jest dwa dni po okresie. Testy (zrobiłam ich kilka także rano) są negatywne. Przez poprzedni tydzień miałam często mdłości, boli mnie z tyłu w lędźwiach i często mam problemy z brzuchem (luźne stolce). Co myślicie?
 
reklama
A co tu wróżyć. Może masz jelitówkę, może owulacja się przesunęła, może jakaś choroba przydatków.
A ktoś tu wróży? Starając się o dziecko, spóźniony okres, jak myślisz na jaką nowinę czekam? Po prostu chciałam się dowiedzieć, czy któraś z kobiet miała podobny przypadek, że test negatywny a była w ciąży. Jeśli interesuja Cię wróżby to zmień proszę wątek.
 
A ktoś tu wróży? Starając się o dziecko, spóźniony okres, jak myślisz na jaką nowinę czekam? Po prostu chciałam się dowiedzieć, czy któraś z kobiet miała podobny przypadek, że test negatywny a była w ciąży. Jeśli interesuja Cię wróżby to zmień proszę wątek.
Pewnie każdej z nas nie raz spóźniał się okres. Mi także i raz były to ciąże a raz nie. Nie ma co myśleć (nasze przypadki nic nie wniosą w Twoją sytuację, bo każda poda inny - dlatego piszę o wróżeniu), trzeba zaczekać, zrobić badania, iść do lekarza.
 
Pewnie każdej z nas nie raz spóźniał się okres. Mi także i raz były to ciąże a raz nie. Nie ma co myśleć (nasze przypadki nic nie wniosą w Twoją sytuację, bo każda poda inny - dlatego piszę o wróżeniu), trzeba zaczekać, zrobić badania, iść do lekarza.
Mi nigdy się nie spóźniał dlatego gdybam. W czwartek zrobię test jak wyjdzie negatywny to w piątek pójdę na betę. Do ginekologa jestem już umówiona tak czy siak
 
Mogę tylko doradzić, jeśli jednak tym razem się nie udało (życzę bardzo, by się udało ;) ), zacząć prowadzić własne obserwacje, nie zaskoczy Cię spóźniający się okres i ciążę wcześniej zauważysz, i nieprawidłowości (np zagrożenia ciąży) także. Powodzenia
 
To, że NIGDY Ci się okres nie spóźniał, nie znaczy, że już do końca życia się nigdy nie spóźni...
Zrobiłaś kilka testów, więc to raczej logiczne, że w ciąży nie jesteś, ale jak Ci to spokoju nie daje, to idź na betę i będziesz mieć pewność.
 
Skoro okres się spóźnia i testy są negatywne, to albo w ciąży nie jesteś albo ciąża jest tak wczesna, że testy jej nie wykryją (na marginesie - na tym etapie lekarz też ciąży nie potwierdzi ;)) Możesz zaczekać kilka dni na okres, pójść na badania z krwi bhcg lub pójść do lekarza - zbada cię i da ci lek na wywołanie okresu (luteinę/duphaston - jeśli będziesz w ciąży to ją podtrzyma jeśli nie będziesz - dostaniesz okres).
 
reklama
Skoro okres się spóźnia i testy są negatywne, to albo w ciąży nie jesteś albo ciąża jest tak wczesna, że testy jej nie wykryją (na marginesie - na tym etapie lekarz też ciąży nie potwierdzi ;)) Możesz zaczekać kilka dni na okres, pójść na badania z krwi bhcg lub pójść do lekarza - zbada cię i da ci lek na wywołanie okresu (luteinę/duphaston - jeśli będziesz w ciąży to ją podtrzyma jeśli nie będziesz - dostaniesz okres).
Byłam na Beta HCG znam swój organizm i słusznie powyższe rzeczy, które opisałam wskazywały na ciążę. Zrobiłam betę i wszystko jasne.
 
reklama
Do góry