reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test ciążowy a ciąża

x

Dołączył(a)
17 Listopad 2020
Postów
0
Cześć,

pierwszy raz w życiu odważyłam się napisać na forum, ale nie chce się już dłużej nakręcać.

Rok temu straciłam ciążę w 7 tygodniu.
Bardzo dużo nas to kosztowało, a teraz poczuliśmy się gotowi na kolejną próbę.
Cykle trwają u mnie zazwyczaj około 33-34 dni. Teoretycznie owulacja powinna być około 2.11 (wtedy współżyliśmy), ale mam wrażenie, że w tym cyklu trochę się przesunęła, a kolejny stosunek był 8.11

Pierwszy test robiłam już 18.11 i wyszedł negatywny (czułość 10)

Drugi test wczoraj rano w dniu spodziewanej miesiączki. Również negatywny.

Czy jest szansa, że mimo to mogę być w ciąży? Nie chce się nakręcać i postanowiłam z dalszym testowaniem poczekać chwilę i jeśli jeśli @ się nie pojawi to wtedy zrobić bete. Ale czy u którejś z Was była podobna sytuacja, że w dniu spodziewanej miesiączki test negatywny, a kill dni później pozytywny? Czy po prostu odpuścić już te myśl
 
reklama
Rozwiązanie
Hej, przyszła w 37 DC [emoji87]
Dziś już 13 dzień nowego cyklu i szykuje się na owu za tydzień i potężne działania [emoji41]
Ahh u mnie @ przyszła 35dnia... dziś 11dc i chyba zacznę robić testy owu. Bo już nie wiem kiedy przyjdzie owulacja przez te nieregularne cykle ost 🤷🏼‍♀️ Między 14-21 dc obstawiam 😀. Kupiłam nawet ten żel fertilsafe (pierwszy raz w życiu), ciekawe czy to faktycznie coś pomaga 🙉.
Hej, przyszła w 37 DC [emoji87]
Dziś już 13 dzień nowego cyklu i szykuje się na owu za tydzień i potężne działania [emoji41]
Hejka i jak u Ciebie? Przyszła @? U mnie dziś 33dc i test negatywny, miesiączki brak [emoji2372]. Szczerze już byłam prawie pewna ze jestem w ciąży, bo jest mi tak dziwnie gorąco. Już nie wiem co myśleć ;(. Staramy się od lipca i bardzo się nakręcam :(. Cykle mam 31dniowe..
 
reklama
Hej, przyszła w 37 DC [emoji87]
Dziś już 13 dzień nowego cyklu i szykuje się na owu za tydzień i potężne działania [emoji41]
Ahh u mnie @ przyszła 35dnia... dziś 11dc i chyba zacznę robić testy owu. Bo już nie wiem kiedy przyjdzie owulacja przez te nieregularne cykle ost 🤷🏼‍♀️ Między 14-21 dc obstawiam 😀. Kupiłam nawet ten żel fertilsafe (pierwszy raz w życiu), ciekawe czy to faktycznie coś pomaga 🙉.
 
Rozwiązanie
Czesc dziewczyny,mam pytanie czy moze ktos slyszal o sytuacji ze pomimo ujemnego testu na bete z krwi ciaza jednak byla?Od pewnego czasu mam oznaki ciazy takie jak bol piersi,podbrzusza, owulacja przypadala na 31 grudnia,8 stycznia pojawilo sie lekkie plamienie, store trwalo do nia nastepnego.Wczoraj rano test pokazal jedna blada kreske,dzisiaj test powtorzylam ale niestety wynik wyszedl negatywny dlatego postanowilam zrobic badanie krwi ,niestety wynik to <0,1,okres powinnam dostac 2 dni temu,poki co nie ma ,sama nie wiem co o tym wszystkim myslec :(
 
Nie można mieć objawów ciążowych bez ciąży, a taka beta świadczy o braku ciąży. Pozi betaHCG rośnie dopiero po zagnieżdżeniu i dopiero wtedy możliwe są jakiekolwiek objawy. Natomiast objawy wczesnej ciąży są niemal identyczne jak nadchodzącej miesiączki. Pytanie ile dni jesteś po owulacji bo tylko na tej podstawie jesteśmy w stanie doradzić Ci czy ta beta jest już wiarygodna
Czesc dziewczyny,mam pytanie czy moze ktos slyszal o sytuacji ze pomimo ujemnego testu na bete z krwi ciaza jednak byla?Od pewnego czasu mam oznaki ciazy takie jak bol piersi,podbrzusza, owulacja przypadala na 31 grudnia,8 stycznia pojawilo sie lekkie plamienie, store trwalo do nia nastepnego.Wczoraj rano test pokazal jedna blada kreske,dzisiaj test powtorzylam ale niestety wynik wyszedl negatywny dlatego postanowilam zrobic badanie krwi ,niestety wynik to QUOTE]
 
A przepraszam napisałaś [emoji18]
Jeśli owulacja była 31.12 to każdy test już jest wiarygodny, a beta z krwi w 100%
Czesc dziewczyny,mam pytanie czy moze ktos slyszal o sytuacji ze pomimo ujemnego testu na bete z krwi ciaza jednak byla?Od pewnego czasu mam oznaki ciazy takie jak bol piersi,podbrzusza, owulacja przypadala na 31 grudnia,8 stycznia pojawilo sie lekkie plamienie, store trwalo do nia nastepnego.Wczoraj rano test pokazal jedna blada kreske,dzisiaj test powtorzylam ale niestety wynik wyszedl negatywny dlatego postanowilam zrobic badanie krwi ,niestety wynik to QUOTE]
 
Cześć. Potrzebuję porady🙂 okres spoźniony dwa dni, mam zawroty głowy, piecze mnie dół kręgosłupa, test robiony w 31 dc -negatywny.

Dodam, że staramy się o dziecko i wciąż nadzieja jest, tylko czy liczyc na coś jeśli test wyszedl negatywny czy jedynie oczekiwać na nadejście @?
 
Hej dziewczyny ja mam taki problem mam wszystkie objawy jak na ciążę jak mdłości beż wymiotów ciągłe częste oddawanie moczu myślałam że jestem w ciąży zrobiłam 2 testy negatywne dziś też robiłam.jedna kreska mocna a druga jak by była ale bardzo bardzo słaba a po przednia miesiaczka plamienie 2 dni I koniec nie wiem co mam myśleć o tym
 
reklama
Hej dziewczyny ja mam taki problem mam wszystkie objawy jak na ciążę jak mdłości beż wymiotów ciągłe częste oddawanie moczu myślałam że jestem w ciąży zrobiłam 2 testy negatywne dziś też robiłam.jedna kreska mocna a druga jak by była ale bardzo bardzo słaba a po przednia miesiaczka plamienie 2 dni I koniec nie wiem co mam myśleć o tym
Idź na betę. Wtedy będziesz mieć 100 % pewności czy to ciąża czy nie.
 
Do góry