reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test ciążowy a ciąża

x

Dołączył(a)
17 Listopad 2020
Postów
0
Cześć,

pierwszy raz w życiu odważyłam się napisać na forum, ale nie chce się już dłużej nakręcać.

Rok temu straciłam ciążę w 7 tygodniu.
Bardzo dużo nas to kosztowało, a teraz poczuliśmy się gotowi na kolejną próbę.
Cykle trwają u mnie zazwyczaj około 33-34 dni. Teoretycznie owulacja powinna być około 2.11 (wtedy współżyliśmy), ale mam wrażenie, że w tym cyklu trochę się przesunęła, a kolejny stosunek był 8.11

Pierwszy test robiłam już 18.11 i wyszedł negatywny (czułość 10)

Drugi test wczoraj rano w dniu spodziewanej miesiączki. Również negatywny.

Czy jest szansa, że mimo to mogę być w ciąży? Nie chce się nakręcać i postanowiłam z dalszym testowaniem poczekać chwilę i jeśli jeśli @ się nie pojawi to wtedy zrobić bete. Ale czy u którejś z Was była podobna sytuacja, że w dniu spodziewanej miesiączki test negatywny, a kill dni później pozytywny? Czy po prostu odpuścić już te myśl
 
reklama
Rozwiązanie
Hej, przyszła w 37 DC [emoji87]
Dziś już 13 dzień nowego cyklu i szykuje się na owu za tydzień i potężne działania [emoji41]
Ahh u mnie @ przyszła 35dnia... dziś 11dc i chyba zacznę robić testy owu. Bo już nie wiem kiedy przyjdzie owulacja przez te nieregularne cykle ost 🤷🏼‍♀️ Między 14-21 dc obstawiam 😀. Kupiłam nawet ten żel fertilsafe (pierwszy raz w życiu), ciekawe czy to faktycznie coś pomaga 🙉.
U mnie dzień po terminie był negatywny. Dwa dni później ledwo widoczna kreska z porannego moczu. Ciąża młodszą o 2 tygodnie niż z terminu miesiączki więc owulka się przesunęła mimo że objawy miałam w terminie 🤷
 
Dzięki, nie ukrywam że bardzo bym chciała ponownie zobaczyć drugą kreskę, ale boję się zbyt dużego entuzjazmu po jednej stracie i podchodzę do tego z dużą rezerwą
 
Ja też zaszlam równo rok od poronienia (w 10 tyg ) . I też po negatywie staracilam nadzieję. Ale facet kazał mi po 2 dniach zrobić test i boom. Ja polecam te testy paskowe z Rossmana facelle . Mają 10 ml czułości i na nich mi wykryło bardzo bladziusienka kreskę. A jeśli nie to leć na betke będziesz miała pewność.
 
Na pewno tak zrobię jak do soboty nie przyjdzie @. Ewentualnie Jutro kupię test i zrobię jeszcze raz w czwartek albo piątek rano. Dziękuję Ci bardzo
 
reklama
Ja w dniu spodziewane @ miałam test negatywny. Było mi smutno poplakalam się. Do tego jakieś brązowe plamienie jakby okres mi się zaczynal. Po 2dniach plamienie ustało @ się nie pojawił zrobiłam test z porannego moczu i druga kreseczka była. Synka urodziłam. Trzymam kciuki że i Ty drugą kreseczkę też zobaczysz 😘
 
reklama
Na pewno tak zrobię jak do soboty nie przyjdzie @. Ewentualnie Jutro kupię test i zrobię jeszcze raz w czwartek albo piątek rano. Dziękuję Ci bardzo
Hejka i jak u Ciebie? Przyszła @? U mnie dziś 33dc i test negatywny, miesiączki brak 🤷🏼‍♀️. Szczerze już byłam prawie pewna ze jestem w ciąży, bo jest mi tak dziwnie gorąco. Już nie wiem co myśleć ;(. Staramy się od lipca i bardzo się nakręcam :(. Cykle mam 31dniowe..
 
Do góry