reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test ciążowy a stosunek w owulacje

Ja właśnie miałam gorsze miesiące... Może nie nadaje się do korporacji... A niestety kolejna praca która znalazłam to też korporacja.. jak tam pracowałam to doszło do tego że zaniknela mi @ ze stresu. Boje się teraz ze przez to się zaburzył cały cykl i starania będą przez długi czas na marne
Współczuje. Mnie ogarnia raz na czas stres taki, ze po nocach nie śpię. Później nie funkcjonuje w dzień, bo jestem niewyspana iii złość, irytacja, wręcz wkurw. No czasem aż szkoda gadać ;)
Ja od roku pracuje z domu. Ma to swoje plusy i minusy. Śpię koło kompa i mam wrażenie ze z roboty nie wychodzę , a raczej ze moja głowa jest ciagle w pracy. 🤦‍♀️ . Powiem Ci ze mam teraz taki czas, Że ostatni raz na spacerze byłam 5 dni temu.. nic mi się nie chce. Próbuje jakoś zwalczyć tego lenia i dziś ogarnęłam chatę .. uważam ze powinnam otrzymać medal!
 
reklama
Współczuje. Mnie ogarnia raz na czas stres taki, ze po nocach nie śpię. Później nie funkcjonuje w dzień, bo jestem niewyspana iii złość, irytacja, wręcz wkurw. No czasem aż szkoda gadać ;)
Ja od roku pracuje z domu. Ma to swoje plusy i minusy. Śpię koło kompa i mam wrażenie ze z roboty nie wychodzę , a raczej ze moja głowa jest ciagle w pracy. 🤦‍♀️ . Powiem Ci ze mam teraz taki czas, Że ostatni raz na spacerze byłam 5 dni temu.. nic mi się nie chce. Próbuje jakoś zwalczyć tego lenia i dziś ogarnęłam chatę .. uważam ze powinnam otrzymać medal!
Daje 🏅!!

Zdałam sobie sprawę że mam nieregularne miesiączki. Październik 26, listopad i grudzień po 27, styczeń 29, luty nie pamiętam, marzec 35 dni. Będzie mi ciężko ustrzelić. Ostatnią próba była poparta testem owulacyjnym, obserwacja śluzu, bólem jajnika po lewej stronie. Po próbie w 'dzien owulacji' była poprawka 2 i 4 dni później. Dziś TEORETYCZNIE powinnam dostać @. Wczoraj robiłam test- negatywny.

Boje się że przez moje nakręcanie się i czekanie będzie lipka
 
Ej laski nie uwierzycie 🙈🙈🙈 dzisiaj test bez wątpienia pozytywny. 5 lat i sie udało??? Dzisiaj lecę na bete przed pracą trzymajcie kciuki ❤🙈 martwia mnie tylko plamienia, ale może jestem jedna z nielicznych gdzie zdarza się plamienie implantacyjne 🙈 przexiez to jest cud ❤ musiałam się Wam pochwalić 🙈
 
Ej laski nie uwierzycie 🙈🙈🙈 dzisiaj test bez wątpienia pozytywny. 5 lat i sie udało??? Dzisiaj lecę na bete przed pracą trzymajcie kciuki ❤🙈 martwia mnie tylko plamienia, ale może jestem jedna z nielicznych gdzie zdarza się plamienie implantacyjne 🙈 przexiez to jest cud ❤ musiałam się Wam pochwalić 🙈
super, daj znać jaki wynik bety. I może od razu zbadaj sobie progesteron bo od jego niskiego poziomu możesz mieć plamienia
 
Ej laski nie uwierzycie 🙈🙈🙈 dzisiaj test bez wątpienia pozytywny. 5 lat i sie udało??? Dzisiaj lecę na bete przed pracą trzymajcie kciuki ❤🙈 martwia mnie tylko plamienia, ale może jestem jedna z nielicznych gdzie zdarza się plamienie implantacyjne 🙈 przexiez to jest cud ❤ musiałam się Wam pochwalić 🙈
Super ,lecz na bete I zrob tez progesteron ,I jak będziesz mieć wynik to dzson do lekarza , plamienie się zdarza ,ale nie ma co lekceważyć
 
Ej laski nie uwierzycie 🙈🙈🙈 dzisiaj test bez wątpienia pozytywny. 5 lat i sie udało??? Dzisiaj lecę na bete przed pracą trzymajcie kciuki ❤🙈 martwia mnie tylko plamienia, ale może jestem jedna z nielicznych gdzie zdarza się plamienie implantacyjne 🙈 przexiez to jest cud ❤ musiałam się Wam pochwalić 🙈
Gratulacje :-)
 
Cześć :)
Rozpoczęliśmy z partnerem starania o dziecko. Ostatnią miesiączkę miałam 23 marca. Niestety była ona opóźniona o ponad tydzień przez ogrom stresu jaki miałam z powodu pracy. 2 kwietnia zrobiłam test owulacyjny, wyszedł pozytywny. Dzień później pojawił się obfity, szklisty śluz, ból w lewym boku (podejrzewam że jajnika) i w tym dniu odbył się stosunek. Wczoraj robiłam test strumieniowy o czułości 10, nic nie wyszło. Nie było żadnego krwawienia impla. jedynie po kilku dniach od stosunku bolało mnie bardzo lekko podbrzusze i po obu stronach, tak jakby jajniki. Czekać jeszcze, czy stracić nadzieję ? Partner jest trochę zawiedziony, ale sądzi, że test jest zrobiony za wcześnie. Kiedy najlepiej go zrobić ? Polecacie jakaś sprawdzona firmę ?
Duza role odgrywa tez jakosc i ilosc plemnikow u twojego mezczyzny. Jak juz wspomniala tu ktoras z kolezanek nie zawsze stosunek w trakcie owulacji owocuje ciaza.
Tak czy inaczej powodzenia 💋💕
 
reklama
Duza role odgrywa tez jakosc i ilosc plemnikow u twojego mezczyzny. Jak juz wspomniala tu ktoras z kolezanek nie zawsze stosunek w trakcie owulacji owocuje ciaza.
Tak czy inaczej powodzenia 💋💕
Niestety już dwie nieudany próby za mną , boje się że to przez chroniczny stres z którym się borykam....
 

Podobne tematy

Do góry