reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Negatywny test ciążowy dzień przed miesiączką

reklama

ewitka32

Zaangażowana w BB
Dzisiejsza beta, jeżeli spada to jest szansa, ze nie jest to już ciąża pozamaciczna? Tylko po prostu biochemiczna? Z dwojga złego mniej boje się biochemicznej…

Załączniki

• 3836A759-70B5-444A-B60D-4D5BD6BA7FCA.jpeg
    3836A759-70B5-444A-B60D-4D5BD6BA7FCA.jpeg
    2,2 MB · Wyświetleń: 341
Z

zaz208622

Gość
Kontroluj, moja spadała i rosła i tak też jest często przy ciąży pozamacicznej, ale wierzę ze u Ciebie będzie już dobrze.
Sprawdź sobie za tydzień

ewitka32

Zaangażowana w BB
Oczyściłam głowę, mam świadomość po prostu tego, ze na pewne rzeczy nie mam wpływu, tylko czy robić jeszcze bety? Czy czekać na poronienie?

reklama
Do góry