reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test ciążowy dzień przed miesiączką

reklama
Dzisiejsza beta, jeżeli spada to jest szansa, ze nie jest to już ciąża pozamaciczna? Tylko po prostu biochemiczna? Z dwojga złego mniej boje się biochemicznej…
 

Załączniki

  • 3836A759-70B5-444A-B60D-4D5BD6BA7FCA.jpeg
    3836A759-70B5-444A-B60D-4D5BD6BA7FCA.jpeg
    2,2 MB · Wyświetleń: 1 181
Kontroluj, moja spadała i rosła i tak też jest często przy ciąży pozamacicznej, ale wierzę ze u Ciebie będzie już dobrze.
Sprawdź sobie za tydzień
 
Oczyściłam głowę, mam świadomość po prostu tego, ze na pewne rzeczy nie mam wpływu, tylko czy robić jeszcze bety? Czy czekać na poronienie?
 
Hej. Nie wiem czy ktokolwiek tu zagląda. Miesiączka była 18.01 cykle regularne 28 dni. Kochaliśmy się i przed i w trakcie i po owulacji. Termin miesiączki 15.02. piersi raz bolą bardziej, raz wydaje mi się że mniej. Tak jak na okres. Zastanawia mnie ilość przezroczystego/mlecznego śluzu. Jest to więcej, dużo więcej niż zawsze. Dzisiaj zrobiłam dwa testy. Nic, nawet cienia. Czy według was za wcześnie wykonane? Powtórzyc? Zaczynam świrować bo okropnie chcielibyśmy dzidziusia.
 
reklama
Hej. Nie wiem czy ktokolwiek tu zagląda. Miesiączka była 18.01 cykle regularne 28 dni. Kochaliśmy się i przed i w trakcie i po owulacji. Termin miesiączki 15.02. piersi raz bolą bardziej, raz wydaje mi się że mniej. Tak jak na okres. Zastanawia mnie ilość przezroczystego/mlecznego śluzu. Jest to więcej, dużo więcej niż zawsze. Dzisiaj zrobiłam dwa testy. Nic, nawet cienia. Czy według was za wcześnie wykonane? Powtórzyc? Zaczynam świrować bo okropnie chcielibyśmy dzidziusia.
hej, mam identyczna sytuację jak Ty, 18.01 okres , mam takie same objawy jak Ty. Powinnam dostać jutro okres... Zrobiłam test wczoraj, ale negatywny, czekam na jutro i się okaże...
 
Do góry