reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test ciążowy dzień przed miesiączką

I jeszcze jedno - pozytywny test owulacyjny mówi o piku LH, zaś sama owulacja występuje 24-36h później. Więc te bóle podbrzusza 2 dni po teście mogły być owulacją. Jeśli kochałaś się z mężem w dniu pozytywnego testu, to mogło być za wcześnie by doszło do zapłodnienia 🤷‍♀️
Może to było okno i
Tak, jestem tego świadoma. Natomiast plemniki są w stanie przetrwać nawet do kilku dni 😃. Dlatego szanse są, ale nie zawsze się udaje 🤷🏼‍♀️😄.
Dokładnie :) jak zaczęła się faza płodna to powinno się udać ;) tym bardziej, że tak jak piszesz plemniki w tym czasie mogą przetrwać parę dni ;)
 
reklama
Hej, u mnie podobna sytuacja, @ powinnam dostać w niedzielę 04.04, a do tej pory cisza. Zrobilam dzis test ale niestety negatywny :( pozytywny test owulacyjny mialam 21.03 czyli wychodzi 17 dpo. Straciłam już nadzieje:(
 
Dzięki 🥰!
A jeszcze spytam.
Czy miałaś jakiekolwiek objawy lub poczucie, że jesteś w ciąży pomimo spóźniającej się 5 dni miesiączki? Ja w tym momencie oprócz lekko obolałych piersi nic nie czuję 🤔.
Skarbie kazda ciaza jest inna... w jednak sa jakies objawy w drugiej nie ma na poczatku zadnych. Mialam tylko bol piersi.
 
reklama
Do góry