reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki.

Joannaa24

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2017
Postów
1 432
Witam wszystkie Stararaczki.
Pytanie jak w tytule. Powinnam dziś dostać @ ale jej nie widać. Zrobiłam test (co prawda dopiero o 19, bo wcześniej nie miałam możliwości), wynik negatywny.
Objawów właściwie nie mam, jedynie bóle podbrzusza nie tylko w okolicach owu, ale też później i dziś trochę też. No i może trochę częściej do toalety biegam.
Zastanawiam się dlaczego może mi się opóźnić @ i kiedy ewentualnie może mi test pozytywny wyjść.
Podzielcie się swoimi historiami i przemyśleniami, bo jakoś ciężko mi z tą niepewnością.
 
reklama
Witam wszystkie Stararaczki.
Pytanie jak w tytule. Powinnam dziś dostać @ ale jej nie widać. Zrobiłam test (co prawda dopiero o 19, bo wcześniej nie miałam możliwości), wynik negatywny.
Objawów właściwie nie mam, jedynie bóle podbrzusza nie tylko w okolicach owu, ale też później i dziś trochę też. No i może trochę częściej do toalety biegam.
Zastanawiam się dlaczego może mi się opóźnić @ i kiedy ewentualnie może mi test pozytywny wyjść.
Podzielcie się swoimi historiami i przemyśleniami, bo jakoś ciężko mi z tą niepewnością.

Przede wszystkim najlepiej test robić rano z pierwszego nocnego moczu. Zwykle test wychodzi w terminie miesiączki, ale to nie jest reguła która w 100% się sprawdza. Najpewniejszy wynik daje badanie bhcg.

Miesiączka może opóźniać się z różnych powodów, czasem nawet przemęczenie, stres lub zmiana diety gra dużą rolę.

Jeżeli jutro @ się nie pojawi to powtórz test w środę rano, najlepiej o czułości 10. Jeżeli chcesz mieć 100% pewności, to możesz od razu zrobić rano bhcg.

Powodzenia!
 
Przede wszystkim najlepiej test robić rano z pierwszego nocnego moczu. Zwykle test wychodzi w terminie miesiączki, ale to nie jest reguła która w 100% się sprawdza. Najpewniejszy wynik daje badanie bhcg.

Miesiączka może opóźniać się z różnych powodów, czasem nawet przemęczenie, stres lub zmiana diety gra dużą rolę.

Jeżeli jutro @ się nie pojawi to powtórz test w środę rano, najlepiej o czułości 10. Jeżeli chcesz mieć 100% pewności, to możesz od razu zrobić rano bhcg.

Powodzenia!
Dzięki za odpowiedź. [emoji4] Postaram się wytrzymać do środy z kolejnym testem. [emoji6]
 
Zrob bete:) Moze okres sie spoznia i juz:)
Mi test wyszedł tydzien po spodziewanej dopiero ale owu wypadla w dniu kiedy miałam miec miesiaczke o czym nie wiedzialam:) Jakie masz cykle?
Ja mialam raz co do dnia a raz np 10 dni czy tydzień sie spoznial i dlatego
 
Zawsze 32/33 dni. Ale karmiłam piersią i dopiero dwie miesiączki miałam więc pewnie coś się poprzestawiało. A w pierwszej ciąży test w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł blady.
 
reklama
Dzisiaj 22dc. Mam nieregularne miesiączki po stracie i łyżeczkowaniu. Także mam zamiar zrobić test w 29 dc o ile wcześniej nie przyjdzie @.
 
Do góry