reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test i brak miesiączki

Dołączył(a)
7 Luty 2024
Postów
1
Hej dziewczyny w niedzielę (04.02) wstałam trochę później i zamiast śniadania zjadłam obiad to był schabowy od razu zrobiło mi się niedobrze i wszystko wymiotowałam więc od razu pomyślałam, że to może być ciąża zrobiłam test lecz wyszedł negatywny wczoraj (06.02) powinnam dostać okres więc też zrobiłam test bo z tego co czytałam to jest najbardziej wiarygodny w dzień spodziewanej miesiączki ale też wyszedł negatywny jednak okresu nadal nie dostałam, a mam regularny nie wiem czy to ze stresu ale innych objawów nie widzę i wymioty też już się nie powtórzyły może jedynie mam lekko czulszy węch ale nie wiem czy sobie nie wkręcam
 
reklama
Hej dziewczyny w niedzielę (04.02) wstałam trochę później i zamiast śniadania zjadłam obiad to był schabowy od razu zrobiło mi się niedobrze i wszystko wymiotowałam więc od razu pomyślałam, że to może być ciąża zrobiłam test lecz wyszedł negatywny wczoraj (06.02) powinnam dostać okres więc też zrobiłam test bo z tego co czytałam to jest najbardziej wiarygodny w dzień spodziewanej miesiączki ale też wyszedł negatywny jednak okresu nadal nie dostałam, a mam regularny nie wiem czy to ze stresu ale innych objawów nie widzę i wymioty też już się nie powtórzyły może jedynie mam lekko czulszy węch ale nie wiem czy sobie nie wkręcam
Jeśli to byłaby ciąża, to takie objawy dopiero za min 2 tygodnie powinnaś mieć :)
 
Moze się przytrułaś? Nastepnym razem nie hedz schabowego na sniadanie.

Swoja drogą mi tez ostatnio bylo niedobrze po schabowych, może to jakiś znak?
 
Do góry