reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2019
Postów
5
Witam. Mam pytanie . Czy są tu osoby którym w dniu @ lub dzień, dwa po terminie @ test ciążowy wyszedł negatywny a jednak były w ciąży? Kiedy zobaczylyscie dwie kreseczki na teście?
 
reklama
Aha 2 dni po ,to teoretycznie powinno ,jeśli cykle masz regularne ,jeśli nie to szansa nadal jest ,bo owulacja mogła być później ,szkoda że nie masz możliwości zrobić bete ,bo to najpewniejsze , powtórz jutro rano test , najlepiej 2 różne ,ja polecam pink nigdy nie zawiódł
 
reklama
Mi robiony w dniu okresu nie wyszedł- zupelna biel, ale jak po 3 tygodniach okresu dalej nie było i do tego mdliło mnie i byłam mega rozdrażniona to uznałam że albo zwariowalam albo jestem w ciąży no i rzeczywiście kolejny test pokazał wyraźne 2 kreski ;) (a żeby nie było brakiem okresu się nie przejęłam bo w międzyczasie byłam chora, miałam wysoką gorączkę i myślałam że to przez to okres się przesunął co już wcześniej przy chorobach mi się zdarzało).
 
Poczekam jeszcze i jak nie będzie nadal @ to powtórzę test. Miesiączki raczej mam regularne chociaż w ostatnim czasie skrócił mi się cykl ... Może teraz chce wrócić do swojego czasu? No nic zostało mi poczekać...
 
reklama
Do góry