reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nejlepsze przedszkole na Wilanowie

Dołączył(a)
11 Sierpień 2011
Postów
1
Polecam Baby English Academy wszystkim rodzicom, którzy zamierzają wysłać swoje dzieci do przedszkola na Wilanowie. Bardzo fajne dwujęzyczne (polsko-angielskie) przedszkole z dużą ilością ciekawych zajęć dodatkowych. Więcej szczegółów tutaj: przedszkole Wilanów
 
reklama
mieszkam w Wilanowie i moje dziecko zapisałam do Pomarańczowej Ciuchci. Nie będę wygłaszać opinii, że to najlepsze przedszkole, bo nie znam wszystkich wilanowskich. Zdecydowałam się na Ciuchcię, bo wiem, że długo istnieje na rynku i cieszy się uznaniem wielu rodziców.
Po roku mogę powiedzieć, że cieszę się, że tak wybrałam. Widzę, że dziecko lubi tam chodzić, fajnie i bezpiecznie spędza tam czas. Polecam rodzicom z Wilanowa:)
 
Na Wilanowie najlepszym w mojej opinii przedszkolem jest przedszkole na Zawadach Bruzdowa 22c . To miejsce jest magiczne...trochę jak Bullerbyn... kazdy kto szuka czegoś innego niż plastikowe placyki zabaw i chodzenie dzieci z wężykiem po osiedlowych uliczkach polecam sprawdzić to miejsce !!! Miejsce nastawione na swobodną zabawę dzieci czyli to co jest im najbardziej potrzebne w okresie przedszkolnym i podejście "nie ma złej pogody na wyjście na dwór..." a przede wszystkim wieeelki ogród.
 
Do góry