reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Neocate a wypróżnianie

Malamonka1894

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Październik 2019
Postów
4 243
Witam,
Może któras z mam może mi pomóc. Moja mała ma alergię. Byliśmy na Bebilon pepti, ale nie pomogło. Po nutramigenie dalej była wysypana i od 4 dni całkowicie przeszliśmy na Neocate. I zaczal się problem z kupkami. Są po każdym karmieniu, mają brzydki zapach, są luźne i z białymi grudkami. Czekać jeszcze czy zmieniać mleko ? [emoji20]
 
reklama
Witam. U synka było podobnie. Po Neocate kupy były okropne, luźne i dosłownie fioletowe z grudkami. Wszystko unormowało się po około 2tyg. Pije to mleko już pół roku. Świetnie się rozwija i wysypki nie ma. Cierpliwości i powodzenia.
 
Faktycznie, wygląda to niepokojąco. Martwiłam się tak samo, jednak po rozmowie z pediatrą i przeczytaniu chyba całego internetu😉 trochę się uspokoiłam. Później było już tylko lepiej. Proszę również porozmawiać z pediatrą, będzie Pani spokojniejsza. Mój syn ma AZS, także wysypka czasami powraca, przy wprowadzeniu nowego pokarmu. Malutki ma już prawie 10 miesięcy, także próbuje wielu nowości. U nas Neocate się sprawdziło. Chcieliśmy powoli wycofywać mu teraz to mleko, jednak nawet na miarkę dziennie innego, reaguje biegunką. Na razie do ukończenia roku zrezygnowałam ze zmian. Co dalej? Zobaczymy🙂
 
reklama
Dziekuje za odpowiedź [emoji3590] miałam nadzieje, że moje dziecko to ominie ale niestety [emoji20]
Faktycznie, wygląda to niepokojąco. Martwiłam się tak samo, jednak po rozmowie z pediatrą i przeczytaniu chyba całego internetu[emoji6] trochę się uspokoiłam. Później było już tylko lepiej. Proszę również porozmawiać z pediatrą, będzie Pani spokojniejsza. Mój syn ma AZS, także wysypka czasami powraca, przy wprowadzeniu nowego pokarmu. Malutki ma już prawie 10 miesięcy, także próbuje wielu nowości. U nas Neocate się sprawdziło. Chcieliśmy powoli wycofywać mu teraz to mleko, jednak nawet na miarkę dziennie innego, reaguje biegunką. Na razie do ukończenia roku zrezygnowałam ze zmian. Co dalej? Zobaczymy[emoji846]
 
Do góry