reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Neoparin i skutki uboczne

Karoolka92

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Październik 2020
Postów
67
Dziewczyny mialyscie skutki uboczne po Neoparin,? Lekarz przepisał plus acard A ja boje się brać bo naczytalam się o jakis krwotokach itd. Jak to u was było?
 
reklama
Ja obecnie biorę i jedno i drugie. W ciąży nie jestem, ale wszystko ok. Nawet miesiączka nie była bardzo obfita
 
Brałam neoparin w pierwszej ciąży i żadnych skutków ubocznych nie było. Teraz w drugiej mam neoparin i acard i też jest okej póki co obecnie tydzień 24.
 
Jedyny skutek uboczny to mój syn, bez zastrzyków wiem ze bym ciąży nie donosiła ;) jeśli lekarz Ci przepisał to miał do tego podstawy. A co do siniaków, zrostów itd - przyzwyczaisz się :) ja się do nich tak przyzwyczaiłam, ze ciężko było mi się z nimi rozstać :D
 
Aktualnie jestem 31+1 tc biorę neoparin od pozytywnego testu. A acard 150 brałam już prawie rok przed zajściem. Więc już prawie 1.5 roku i skutków ubocznych brak. Przy zastrzykach jedynie zrosty i siniaki ale z czasem jest to tak naturalne że się o tym zapomina. Skoro lekarz zalecił trzeba brać. Podobnie jak @olaa90 wiem że gdyby nie zastrzyki nie byłabym dziś na tym etapie co jestem ;)
 
Dziewczyny mialyscie skutki uboczne po Neoparin,? Lekarz przepisał plus acard A ja boje się brać bo naczytalam się o jakis krwotokach itd. Jak to u was było?
Brałam neoparin i acard do końca ciąży ( acard odstawiony w 34 tygodniu). Na początku miałam krwawienie w sumie do 10 tygodnia, ale w ciąży w której nie brałam leków też miałam. Najważniejsze to ufać swojemu lekarzowi, bezpodstawnie napewno nie każe ich brać. Nie martw się na zapas, gdyby coś się działo zawsze trzeba skonsultować się z lekarzem
 
Ja co prawda biore tylko acard ale nie widzę żadnych skutków ubocznych :) To moja 3 ciąża, pierwsza z ktorej mam nadzieję bedzie maluch i myślę, że to ma wpływ:)
Jeśli lekarz zaleca to bierz :)
 
Najważniejsze żeby brać jedno rano A drugie wieczorem. Ja też biorę od początku ciąży i będę brać do końca. Z tym że ja mam clexane i acard. Żadnych skutków ubocznych
 
reklama
Do góry