reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nerwica lekowa a ciaza...

Mi bardzo pomógł persen forte. Wczoraj mówiłam lekarzowi ginekologowi i powiedział ze spokojnie mogę brać. Moze spróbuj na nic 2 szt. Ja biorę tak godzinę przed snem. Są bez recepty, to zioła


Jestem w 36 tygodniu.
 
reklama
Przesypiam całą noc oczywiście budząc się co 2-3 godziny ale 15 minutek i śpię dalej. Ja się budzę tez trochę zlana potem, nie wiem czy to jest normalne


Jestem w 36 tygodniu.
 
Dzieki!! Ja wzielam wczoraj ten Dobry Sen Forte i nie wiem czy to to, czy fakt ze moj partner przeniosl sie do salonu i moglam sie wiercic do woli ale super spalam, budzac sie co 2 h ale tylko na chwilke.. A ty jak sie masz?
 
Dziękuję, straszliwie się nudzę i przez to dużo myślę ale jakoś daję radę jak narazie


Jestem w 36 tygodniu.
 
Nooo mam to samo, jak zaczynam sie nudzic to zaczynam myslec, a jak mysle to sie nakrecam.. A jak sobie poukladam dzien to od razu lepiej...
 
Ja oczy otworzylam o 1, o 2 - tu nie moglam zasnac- meczyla mnie zgaga i lęki, wziełam tabsa i poszlam dalej spac, do 7:30. Wiec moze tak to musi byc jak juz tak mamy blisko i wielgasne brzuchy i wszystko nas meczy..
 
reklama
Do góry