reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nerwica lekowa a ciaza...

Ja też bardzo słaba noc. Zasnęłam o 24 ale za pól godziny obudził mnie duży lęk. Ja na poród przyjechałam do mamy. Do dziś była ze mną córka i mąż i dzis pojechali. Mama chodzi do pracy, chodzi tez na noce i dlatego włączył mi się ten lęk bo teraz będę spała sama. Tylko w weekendy z mężem i tak trzy tygodnie. Tym się bardzo stresuję. No ale cóż muszę wytrzymać


Jestem w 36 tygodniu.
 
reklama
Oo tez slabiutko.. Masakra z tym spaniem.. Chodze dzisiaj i rycze tylko ze zmeczenia i niewyspania. Widzisz moj partner pracuje na nocne zmiany, wiec dzisiaj tez sama jestem.. A do niedawna pracowal na 2 etaty to ledwie go widywalam, a tak to sama samiusienka. Dopoki bylam na chodzie to luzik, chodzilam na basen i latalam na spotkania ze znajomymi, ale teraz kiedy jestem uziemiona to jest tragedia.. :(
 
No bo ja bez samochodu.. A juz na dalsze wycieczki mi sil brakuje, mam megasny brzuch..normalnie sportowo spedzalam wolny czas, basen, bieganie, silownia a tu dupa i wiekszosc czasu juz w domu.. Kurde Baska musimy dac rade co nie? No bo jakie wyjscie mamy? Persen Forte juz nie dziala tak dobrze?
 
No właśnie juz tak nie działa chyba ten persen. Pewnie że musimy dać radę tylko powiedz skąd to się wzięło. Tak dobrze wczesniej spałam i nagle takie emocje. Ja to się budzę i jestem spocona.


Jestem w 36 tygodniu.
 
Mam tylko ogromną nadzieję, że jak się juz zacznie to emocje będą takie, że opanuję emocje


Jestem w 36 tygodniu.
 
No wlasnie ja tez mam taka nadzieje, ze jam juz nas dopadnie to nie bedzie czasu na stresowanie.. A tak mialas z pierwsza ciaza? Czy wtedy na luzie bo nie swiadoma?
Skad to sie bierze?
Hmm u mnie to stany lekowe towarzysza mi od dawna, jestem DDA. A to jest sytuacja umowmy sie, mega lekotworcza, zmienia sie cos o 180 stopni w moim zyciu.. W Twoim mimo ze druga ciaza, tez oznacza to dodatkowe wyzwania.. Plus wyobrazenia i zbyt duzo czasu wolnego i mamy klops gotowy :(
 
Przy pierwszej ciąży spokojnie bez stresu i takich emocji. Poszłam i urodziłam, spałam normalnie ale tez ciąża przebiegała normalnie. Przy tej masa problemów. Ciąża leżąca od 20 tygodnia, potem cukrzyca ciążowa


Jestem w 36 tygodniu.
 
reklama
Wiesz co, no to nie dziwie sie szczerze.. Sporo tego jak na jedna kobitke to patrz jaka paranoja, ja z kolei wszystko jak w zegareczku tfu tfu ale nawarstwienie problemow rodzinnych plus nerwica lekowa i stad pogorszenie stanu .. Plus oczywiscie panika bo to pierwsze dziecko
 
Do góry