reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nerwica lekowa a ciaza...

Dziś na godzinę 11 idę do lekarza oczywiście cała jestem w nerwach. Dam znać po. U mnie jutro kończy się 36 tc


Jestem w 36 tygodniu.
 
reklama
To miedzy nami tylko tydzien! Ja dzisiaj spalam jestem mega szczesliwa z tego powodu, jedynie miedzy 1 a 2 przerwa, jakos mnie mdlilo i wymiotowalam. A reszte spalam z przedbudkami malymi do 730.
Koniecznie daj znac po lekarzu!! Trzymam kciuki. Ja sama czuje ze zblizs sie porod nie wiem czemu ale to czuje. Poprosilam tez moja kolezanke stomatolog zeby u siebie w przychodni zapytala o jakies lekkie leki nasenne dla nas. Odzywaj sie! Pozdrawiam
 
Jestem po wizycie. Mam juz skierowanie do szpitala na 14wrzesnia a 15 rano cesarka.to jeszcze dwa tygodnie. Mogę juz się wiecej ruszać chodzić na spacery. Choć jak dzis przeszłam kawałek po parku to cały czas czuję jak mała mnie nisko kopie i rozpiera. Mam ogromną nadzieję spać dziś dobrze. Choć nie czuję dużego zmęczenia. Obym spała


Jestem w 36 tygodniu.
 
Ooo to przynajmniej wiesz juz na czym stoisz!
Ja mam 6 wrzesnia wizyte, pewnie wtedy sie okarze czy naturalny czy CC.

Jak tam noc? U mnie super, spalam od 11 do 8 z drobnymi przebudzeniami. Ufff duza to ulga. Ale oczywiscie po wybudzeniu powrot lekowych mysli..
 
Achh te mysli, ja wczoraj zajelam sobie caly bozy dzien roznymi zajeciami i od razu lepiej.. Gorzej jak sie czlowiek do lozka polozy... I generalnie ma chwile wolna..

Ale ta noc fajnie, znowu lekkie przebudzenia, ale spalam... Jak ja bym chciala byc juz po.. A najlepiej po powrocie ze szpitala w domu :)
 
Mam ogromne pocieszenie dla Ciebie.
W środę o godz 21 odeszły mi wody i urodziłam o 23:55. Miałam Cc. Operacja, nerwy wszystko poszło expresowo. Za to od 1 września wszystko mi odeszło. Zero lęków. Śpię co chwila. Spać mi się ciągle chce. Ta kruszynka dała mi tyle pozytywnych myśli, że wygoniły chyba wszystko co złe


Jestem w skończonym 36 tygodniu. Biegnie 37 tydzień.
 
reklama
Maleńka urodziła się w skończonym 36 tc. Dostała 10/10 i cały czas jest ze mną. Urodziła się malutka 2350g ale cały czas je.
Zobaczysz u Ciebie też tak będzie. Wszystko minie po porodzie i dojdzie kupę radości


Jestem w skończonym 36 tygodniu. Biegnie 37 tydzień.
 
Do góry