reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nerwowe dwumięczne dziecko POMOCY

Dołączył(a)
22 Czerwiec 2014
Postów
2
Witam,mam problem związany z usypianiem mojego dwumiesięcznego syna.Mianowicie dziecko jest bardzo nerwowe,często płacze.W ciągu dnia praktycznie wcale nie śpi,jak zaśnie to po 5-10 minutach się budzi po czym marudzi i nie może dalej zasnąć,tak jakby 'coś' mu nie pozwalało zasnąć-nerwowo i energicznie porusza rączkami i nóżkami,drapie się po buzi.Nie zawsze przy tym towarzyszy płacz.W nocy śpi ładnie,po karmieniu śpi ok.2-3 godziny, a o stałych porach(ok.godziny 2 lub 3) budzi się i ma problem żeby dalej zasnąć...Dodam że ulewa bardzo często po jedzeniu, a nawet godzinę po,mimo że ładnie mu się czasami odbije.Jest karmiony piersią,raz dziennie dostaje mleko modyfikowane Nan Pro.Morfologię miał prawidłową.W czasie ciąży byłam bardzo nerwowa i czy to ma jakiś wpływ na to? Dodam jeszcze że w domu mamy psa,który szczeka gdy tylko usłyszy kogoś na korytarzu i wtedy Synek budzi się przestraszony z płaczem... Czy powinniśmy odwiedzić neurologa? Martwię się co jest Mojemu Synkowi...Proszę o odpowiedź.
 
reklama
I kiedy synek miał miesiąc zdiagnozowano u mnie gronkowca,dostawałam silne antybiotyki przy czym w szpitalu kazano mi Małego karmić...Byliśmy u pediatry, bałam się że mogłam zarazić Synka lecz nikt nie widział problemu i traktował to jak zwykłą grypę...
 
Do góry